+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Apavisa керамічна плитка

Apavisa

Араvisа рогсеlanico лідируюча компанія з виробництва і реалізації керамічного граніту, розташована на загальній площі в 200.000 m2 і оснащена самими передовими технологіями, сформована з кваліфікованої команди, що відрізняється ентузіазом і професіоналізмом Представлена в 90 країнах. Араvisа рогсеlanico пропонує ринку рішення, що базуються на професіоналізмі і впевненості в яких потребує кожен проект, відповідаючи потребам і вимогам замовника.

www.apavisa.com

 

Салон керамічної плитки і сантехніки BLISS Ceramic представляє в Україні керамогранітних плитку відомого іспанського бренду Apavisa. Це один з лідерів в області застосування керамограніта - сучасного штучного оздоблювального матеріалу, дуже міцного і твердого. За зовнішнім виглядом керамограніт Apavisa імітує натуральний камінь. Багато хто вважає, що в складі керамограніта присутні частинки граніту, але це помилкова думка. Цей матеріал виготовляється з прес-порошку, що складається з різних матеріалів (глина, кварцовий пісок та ін.), Методом пресування і подальшого випалювання при температурах близько 1300 ° C. Як бачимо, ніякої граніт не використовується, керамограніт просто схожий на нього за фізичними властивостями.

Компанія Apavisa вже багато років присутня в Україні на ринку оздоблювальних матеріалів, її продукція відома не тільки в нашій країні. Покупці в більш ніж 90 країнах знають цей бренд і з задоволенням користуються її продукцією.

Виробничі майданчики Apavisa (Апавіса) оснащені за останнім словом науки і техніки, сучасне обладнання, першокласні матеріали, висококваліфікований персонал - це повинно викликати довіру до продукції компанії Апавіса. На кожному етапі виробництва продукція проходить кілька перевірок. Такий підхід забезпечує лідерство Apavisa, плитка з керомограніта має дійсно неперевершена якість.

Чому необхідно використовувати плитку Apavisa

Зібралися робити ремонт, вам просто необхідно купити в Києві Apavisa плитка, ціна і якість вас обов'язково порадують. Переваги, які відрізняють плитку Апавіса:

  • відмінна морозостійкість. Плитка Апавіса може використовуватися не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт;
  • володіє водовідштовхувальними властивостями. Плитка Apavisa підходить для будь-яких приміщень, можна використовувати і в ванній кімнаті, і на кухні;
  • стійка до пошкоджень і активному використанню. Тут і виявляються якості граніту - міцність і твердість. Через багато років використання буде виглядати як нова;
  • унікальність дизайну. На нашому сайті представлено безліч зразків, навіть найдосвідченіший покупець зможе підібрати для свого інтер'єру плитку Апавіса;
  • має стійкість до хімічно агресивних речовин;
  • зручність догляду. Засоби для очищення і доглядом за плиткою є в кожному відділі побутової хімії;
  • екологічність. Важлива перевага, адже при виробництві плитки з керамограніта використовуються тільки безпечні для людини матеріали.

Для того щоб придбати плитку Apavisa в Києві звертайтеся до нас - 03028, Україна, м.Київ, вул. Саперно-Слобідська 22, "BLISS ceramica". У нас найвигідніша ціна.