+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Меблі для ванних кімнат Aquitania

Aquitaniawww.aquitania.it

 

Торгова марка Tiferno Mobili - відомий італійський виробник дерев'яних меблів, різних мармурових і скляних аксесуарів для ванної кімнати. Можуть бути різні варіанти вибору кольорів і відтінків, декор та способи обробки можете замовити самостійно. Компанія Tiferno Mobili відрізняється різноманіттям варіантів обробки, вони застосовують лакування, обробку золотом і сріблом (у вигляді фольги), можливі варіанти прикраси кристалами Сваровські, популярними варіантами також є стиль кантрі або антикварного старіння. Варіантів безліч, але всі об'єднує матеріал виготовлення меблів - цілісний масив з тюльпанового дерева або так званого «жовтого тополі». Це дерево відноситься до сімейства магнолієвих, деревина відрізняється легкістю, зручністю обробки і полірування. Таку деревину часто використовують для виготовлення музичних інструментів.

Італійські виробники завжди асоціюються з класичним виконанням, компанія Tiferno Mobili також представляє «класику» стилю при виготовленні меблів для ванних кімнат.

Компанія займається виконанням і персональних замовлень, для чого використовуються ескізи або проекти замовника. Маючи добре налагоджену систему доставки, клієнт може розраховувати на отримання свого унікального меблевого комплекту протягом двох місяців, все залежить від методів обробки матеріалів і планованої обробки. Завдяки своїй гнучкості, компанія Tiferno Mobili і славиться своєю унікальністю, адже меблі з Італії чудово вписується в будь-який дизайн не тільки ванних кімнат, а й інших приміщень вашого будинку.

Aquitania від Tiferno Mobili сучасна ванна кімната

Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» представляє в Україні сучасну колекцію меблів для ванних кімнат Aquitania від італійського бренду Tiferno Mobili. Меблі Aquitania поєднує в собі яскравість фарб, сучасні рішення і класичні форми. Зробивши замовлення на нашому сайті, ви отримаєте оригінальні, незвичайні і дивовижні вироби для ванної кімнати, що відрізняються лаконічністю і, в той же час, елегантністю. Використання простих або складних меблевих рішень Aquitania додасть вашій ванній кімнаті неповторність та індивідуальність. Це буде дійсно унікальний дизайн, яким буде пишатися будь-який господар.

При виготовленні меблів компанія Tiferno Mobili використовує тільки екологічні матеріали, покриті нешкідливими оздоблювальними фарбами на водній основі. Саме виробництво застосовує самі передові технології в сфері обробки матеріалів, але великий обсяг робіт проводиться вручну. Все це дозволяє з упевненістю назвати продукцію компанії Tiferno Mobili дійсно унікальною і неповторною.

Класичні моделі Aquitania можете переглянути на нашому сайті. Зателефонувавши нашим менеджерам, ви почуєте відповіді на всі запитання.