+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Меблі для ванних кімнат Ardeco

Ardeco

Ванна кімната - місце, де можна усамітнитися, розслабитися, провести необхідні гігієнічні процедури. Вона повинна вабити своїм затишком, привабливістю і практичністю. У бажанні наздогнати свіжими ідеями і задумами, важливо відкрити свій внутрішній світ. Ардеко втілить в реальність творчі задумки, підкреслить індивідуальність і витонченість смаку свого власника.

Елітні меблі для ванної кімнати Ardeco - вишуканість в деталях

Витонченість, плавність, свобода - все це можна сказати про продукцію відомого італійського виробника, який приділяє пильну увагу кожної найдрібнішої деталі. Оригінальність в дизайні і висока якість роблять вироби затребуваними у всіх куточках світу. Елітна сучасна меблі для ванної Ардеко не тільки гармонійно доповнить приміщення, але також створить необхідний затишок і комфорт. Виробник гармонійно поєднує практичність і естетику, функціональність і красу, чуттєвість і простоту. Кожна деталь відрізняється унікальністю і неповторністю.

Ардеко - практичні меблі для ванних кімнат в оригінальному дизайнерському рішенні

Ергономіку гідно оцінять люди, які віддають перевагу свободі. Потреба в просторі і практичності задовольняється грамотним підбором фарб, взаємозв'язком між деталями, плавністю ліній. Завдяки своїй неповторності вироби здатні підвищити зручність, додати індивідуальність і багатство приміщенню. При виробництві використовуються високоякісні матеріали, отримані в результаті вторинної переробки, дотримуються всі технологічні норми, що дозволяє надати покупцеві «екологічну» меблі Ardeco, гармонійно поєднує в собі функціональність, практичність, витонченість, досконалість, оригінальність дизайну і довговічність в експлуатації. Елегантні вироби перетворять навіть звичайнісіньке простір в щось неординарне.

Багатий вибір моделей АрДеко, різноманітність кольорової палітри дають можливість споживачеві знайти варіант, який ідеально доповнить інтер'єр. Виробник робить упор на головні тренди сучасного ринку - свіжість, мінімалізм, оригінальність і екологічність.

Салон керамічної плитки і сантехніки «BLISS ceramica» - офіційний представник оригінальної меблів для ванної кімнати Ardeco на території України, пропонує вишукану продукцію в оригінальному дизайнерському виконанні.

 

Втілюйте в реальність сміливі, оригінальні ідеї. Створюйте затишну атмосферу.

 

Сайт - www.ardeco-it.com