+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Меблі для ванних кімнат Art Cornici

Art Corniciwww.artcornici.it

 

Італійські майстри славилися ще з давніх-давен. Якщо згадується меблі, старовинні музичні інструменти, живопис, то тільки роботи майстрів з Італії. Ця країна стала батьківщиною великої кількості прекрасних речей, якими захоплюються протягом багатьох століть справжні цінителі прекрасного. Будь-який предмет в руках італійських майстрів перетворюється в твори мистецтва завдяки превеликий майстерності і любові, вкладеної в кожну деталь, в кожен мазок пензля.

Ці захоплені слова належать до ще одного неймовірно красивого предмету - дзеркалам, виготовленим на Апеннінському півострові. І не важливо, скільки їм років, вони антикварні або сучасні, недарма кажуть, що дзеркала з Італії це еліта світу дзеркал.

І справа не тільки в мистецтві італійських дизайнерів, але і в матеріалах, які вони використовують для виготовлення своїх шедеврів. Усім відомий вислів «венеціанське скло» - це не просто скло з Венеції, воно вважається одним з найчистіших і прозорих. Саме його використовують при виготовленні італійських дзеркал.

Для відбиває шару, який наносять на задню стінку скла, використовують суміш срібла зі ртуттю або срібну амальгаму. Таке покриття не піддається волозі і прослужить тривалий час.

Найцікавішим елементом італійського дзеркала є його оправа. Ось тут і проявляється справжнє майстерність італійських умільців, як ніби вони вкладають всю душу при виготовленні рами для дзеркала. Як матеріал можуть використовуватися золото, срібло, бронза з вишуканими гравировками, а можуть бути різьблені позолочені, посріблені дубові або горіхові оправи. Варіантів буває безліч і кожен вражає своїм неповторним дизайном.

Хочете придбати оригінальне дзеркало з Італії - звертайтеся в компанію «BLISS ceramica», наші менеджери підберуть дзеркала для будь-якого стилю і дизайну. Ви знайдете дзеркала самих різних розмірів, від мініатюрних ручних, до великих підлогових. І пам'ятайте, італійські дзеркала - це вишуканий і бажаний подарунок для будь-якої жінки.