+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Меблі для ванних кімнат Artesi

ArtesiКомпанія Artesi, італійський виробник меблі для ванної кімнати, була заснована в 1990 році в місті Sacile, в одній з найбагатших традиціями областей в цій галузі; програма діяльності фірми полягає у виробництві і просуванні продукції, виготовленої в Італії у відповідності з властивим тільки італійським виробникам стилем і якістю.

Сайт - www.artesi.it

 

Фабрику Artesi заснували не так давно, в 1990 році в невеликому італійському містечку, але вона за такий короткий термін змогла досягти успіху і завоювати любов вдячних клієнтів. Меблеві рішення Artesi для ванної кімнати відрізняється особливим стилем, простота геометричних форм привертають увагу цінителів індивідуального дизайну. На моноблоках практично відсутня декор, прикраси та інші деталі, таке мінімальне оформлення є солідною і елегантну простоту.

Artesi три десятка років представляє свої колекції меблів для ванної кімнати і всі ці роки фабрика використовує тільки якісні матеріали при виготовленні своїх шедеврів. Всі матеріали, підлягають ретельній перевірці на відповідність європейським стандартам якості, безпеки, а також нормам з охорони навколишнього середовища.

Кожна колекція меблів компанії Artesi створюється в результаті плідних досліджень, уважною оцінки запитів і побажань споживачів. Постійний контроль на кожному етапі виробництва і збірки, якісні матеріали, оригінальність - ось запорука популярності Artesi в світі, адже кожен покупець знає і цінує якість виготовленої в Італії меблів.

Колекції Artesi охоплюють кілька стилів, від класики до мінімалізму, і представлені в різних колірних гамах, утворюючи різноманіття асортименту моделей.

Італійська якість, вишуканий стиль, європейські традиції дизайну, постійний пошук нових рішень, застосування новітніх технологій і розробок дозволяють залишатися фабриці Artesi одним з лідерів на ринку меблів для ванної кімнати.

Обладнавши ванну кімнату меблями виробництва Artesi, ви перетворите її в особливе місце, яке наповнене вишуканістю і красою.