+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Сантехніка Azzurra

Azzurrawww.azzurraceramica.it

Італійська фабрика Azzurra, заслужено займає лідируючі позиції, серед виробників санфаянса. Продукція, що випускається компанією, це поєднання інноваційний з досвідом, стилю з функціональністю, якості з практичністю. Співробітники Azzurra ceramica творчі, талановиті професіонали, які з усією пристрастю і любов'ю створюють все нові і нові шедевральні колекції.

Azzurra – сантехніка зі світовим ім'ям

Сeramica Azzurra популярна серед споживачів у всьому світі. Завдяки відповідальному підходу до виробництва, використання нових технології в роботі з керамікою і любові до своїх клієнтів, бренд має мировою славу.

У компанії працюють більше 120 співробітників, площа виробничих приміщень займає 30 тис. М². Щороку фабрика випускає не менше 300000 одиниць продукції, яку купують у всіх країнах.

Azzurra сантехніка - це не просто практичні, симпатичні вироби з санфаянса, це стильна, сучасна і зручна сантехніка. Кожен вироблений товар розробляється з урахуванням вимог сучасного споживача, трендових інтер'єрів і побажань постійних клієнтів.

Відмінною рисою кожного виробленого елемента сантехніки під брендом компанії є його якість. Вироби міцні і надійні, зносостійкі і довговічні. Дані характеристики підтверджує і тривала гарантія на використання від фабрики.

Сантехніка Azzurra допомагає створити зону комфорту, зробити її вишуканою та елегантною. Різні колекції надають можливість підібрати продукцію згідно стилістичного рішення дизайну ванної кімнати. Бренд пропонує вироби в стилі класика, модерн, хай-тек, футуризм і т.д. Дизайн ванни, раковини, унітазу, біде, душової кабінки не просто зіллється з інтер'єром приміщення, він доповнить його, внесе в нього нотки інновації та гармонії.

Унітази та біде Azzurra - якісна сантехніка, перевірена роками

Компанія «Салон керамічної плитки та сантехніки« BLISS ceramica »надає можливість своїм клієнтам придбати оригінальну продукції від компанії зі світовим ім'ям Azzurra. Порадуйте себе сафаянсом авангардно стильного рішення.

Azzurra унітаз, біде Azzurra, дивують розмаїттям моделей. Завдяки відмінному вибору, можна підібрати виріб, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр. Елегантні і функціональні, комфортні і універсальні. Зробіть правильний вибір на користь Азура.