+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Casalgrande Padana керамічна плитка

Casalgrande Padana

Casalgrande Padana вже більше 50 років виробляє керамічну плитку: інноваційні та екологічні рішення для будівництва фасадів, підлог і покриттів, здатні задовольнити будь-які творчі та технологічні потреби в світі архітектури та дизайну. Casalgrande Padana виробляє промислову політику, строго орієнтовану на інновації. 6 заводів в Італії, 80% виробництва представлено керамогранітною плиткою, 700 000 м2 потужності, обсяг виробництва 24 мільйону м2 на рік, близько 1000 осіб співробітників.

Італійський виробник керамічної плитки Сasalgrande Padana справив свою першу продукцію ще в 1960 році. За всю свою історію італійська компанія пройшла нелегкий шлях, переживала негативні моменти у вигляді криз. Також за плечима компанії чимало приємних моментів, до яких відноситься поліпшення виробничих технологій. На сьогоднішній день італійський виробник Сasalgrande Padana Італія є лідером і володарем патентів в області продуктивності та використання керамічного граніту. Основною продукцією, яку виробляє італійська компанія, є плитка з кераміки, керамограніт, мозаїка.

Італійський виробник цінує своїх споживачів, тому доклав усіх зусиль, щоб вийти на новий рівень. Допоміг цьому італійський інститут досліджень. За рахунок новітньої антибактеріальної технології є можливість використання керамограніта в таких установах як: лікарні, аеропорти, магазини з великою прохідністю, будинки, дитячі, вітальні кімнати. Це говорить про те, що компанія не тільки підтримує екологічний питання, але і є порядною виробникам. Такі результати досягаються за рахунок технології, яка грунтується на базі срібла. Керамогранітні поверхні здатні вбивати основні типи бактерій, саме тому Casalgrande Padana плитка є візуально привабливою і корисною в експлуатації.

Варто сказати і про нову технологію, яка ґрунтується на тактильних відчуттях людських організмів. Особливістю технології є те, що її розробили для людей, які мають слабким зором або у яких воно відсутнє. Під даною технологією мається на увазі нанесення на поверхні керамічного граніту, який володіє різними структурованими позначками (опуклості, ями і так далі) за рахунок чого людина краще орієнтується в просторі.

Купуємо керамограніт Casalgrande Padana в Києві

В асортименті магазину BLISS Ceramica представлена плитка Casalgrande Padana, купити яку можна за прийнятними цінами. Наша компанія здійснює доставку по всій території України.