+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Меблі для ванних кімнат Etrusca

Etrusca

www.etrusca.it

 

Etrusca - відомий італійський виробник, який спеціалізується на виготовленні меблів і різних аксесуарів для ванної кімнати. Торгова марка Etrusca заснована порівняно недавно в 1990 році, але за таке нетривалий час стрімко увірвалася в лідери по виготовленню елітних аксесуарів і меблевих комплектів для таких специфічних приміщень, як ванна кімната.

Широку популярність і популярність у клієнтів продукція Etrusca змогла завоювати завдяки неперевершеному дизайну і високій якості своїх виробів. Компанія строго стежить за дотриманням всіх етапів виробництва і дозволяє виготовляти вироби, які об'єднують в собі красу, прагматизм, простоту установки, тривалість і легкість експлуатації. Фахівці компанії Etrusca володіють величезним досвідом, знаходяться в постійному пошуку нових рішень і приділяють велику увагу будь-яких деталей.

Колекції італійських меблів Etrusca

Колекції відомого італійського виробника відрізняються продуманістю, вишуканістю і гармонійністю всіх деталей. Продукція компанії Etrusca має різні напрямки, від вишуканих класичних до сучасних інтерпретацій. Це універсальні речі, які з легкістю вписуються в будь-якому архітектурному контексті. Блиск глянцю, золота, срібла і стразів, свіжість і елегантність - це і є образи Etrusca.

В якості вихідних матеріалів використовуються найрізноманітніша сировина, а готові вироби вражають широким вибором кольорів і відтінків, їх розміри дозволяють облаштовувати навіть обмежений простір.

Компанія BLISS ceramica представляє нові колекції від торгової марки Etrusca, які дозволять перетворити вашу ванну кімнату в функціональний витвір мистецтва.