+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Fioranese керамічна плитка

Fioranese

Fioranese Ceramica є сучасною і неординарною фабрикою, яка варта вашої уваги.

Основною спеціалізацією виробництва є виготовлення керамічного кахлю, основою якого є біла глина, а також глазурований і неглазуровані граніт. Виробництво було засновано більше 50 років тому на території італійського центру виробництва кераміки.

Завдяки технології виготовлення, яка характерна подвійному випалу, в результаті вся продукція має високі показники надійності і міцну структуру.

Переваги плитки Fioranese

Італійська плитка Fioranese Ceramica в Україні виготовляється з чистих природних матеріалів, які повністю безпечні для здоров'я. На виробництві постійно проводиться суворий контроль якості продукції. Компанія відома по всьому світу за рахунок використання в своєму виробництві екологічно природної сировини.

Колекції плитки

Вся представлена продукція компанії характеризує красу природи. У кожній колекції є символіка тих чи інших природних мотивів. Структурна поверхня керамічної плитки імітує деревні пори і кам'янисті зрізи. Живопис природи чудово перевтілюється в керамогранитную основу, яка загартована подвійним випалюванням.

Fioranese плитка Київ колекції Claystone володіє поверхнею, яка правдоподібно передає рельєфність і натуральну гаму мармурових зрізів.

Колекція Nu Travertine має прекрасну огранюванням з відтінками срібла і золота. А колекція Inside - це збірні модулі, які імітують дерев'яні бруски.

Магазин «BLISS ceramica» в Києві пропонує долучитися до естетики італійської кераміки і купити керамічну плитку від відомого бренду за прийнятною ціною.

www.fioranese.it