+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Flaminia: елітна сантехніка з Італії

Flaminia

НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ СТИЛЮ - ЦЕ ЧИСТОТА! ПРОСТОТА - НАЙВИЩИЙ СТУПЕНЬ ВИТОНЧЕНОСТІ.

 

www.ceramicaflaminia.it

Під час ремонтних робіт у ванній кімнаті багато з нас стикаються зі складним вибором нової сантехніки. Це пов'язано з тим, що дизайн кімнати передбачає гармонійності і лаконічності всіх елементів, присутніх в приміщенні. Однак це не єдиний момент, на який звертають свою увагу споживачі при купівлі нового обладнання для ванної. У зв'язку з тим, що у багатьох з нас сантехніка залишилася ще з часів перебудови, якість її роботи залишає бажати кращого.

Для того щоб проводити гігієнічні процедури і перебувати у ванній кімнаті було максимально приємно, рекомендуємо звернути свою увагу на якісну італійську фірму Flaminia. Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» пропонує широкий вибір ceramica flaminia за ціною, доступною кожному споживачеві.

Flaminia — елітна італійська сантехніка

Сантехніка Flaminia з'явилася відносно недавно. В недалеких 50-х виробництво сантехнічних виробів відбувалося виключно ручним способом, а обпалення заготовок здійснювалося в спеціальних печах. Виробництво весь цей час не стояло на місці, сучасні методики виготовлення зробили крок далеко вперед.

Flaminia - сантехніка, яка здійснила дизайнерську революцію завдяки унікальним дизайнерським рішенням і бездоганній якості кожної моделі.

На сьогоднішній день кожен з етапів виготовлення, починаючи з проектування моделі, відбувається на ультрасучасному обладнанні, але з дотриманням усіх традиційних технологічних процесів.

Сантехніка Flaminia - елегантність і якість від світового італійського виробника

При створенні ceramica flaminia італійський виробник дотримується основних правил необхідних для створення якісної сантехніки:

  • використання високоякісних матеріалів для виготовлення;
  • виробництво повинно відбуватися з усіма італійськими традиціями і правилами;
  • розробка моделей кращими дизайнерами.

У виробництві сантехніки flaminia використовується надміцний, в кінцевому результаті, матеріал з Європи (шпат, глина, коалін).

За багаторічний термін існування компанії сантехніка Flaminia змогла зберегти цінність ручної праці, довівши, що жодне автоматизоване виробництво не зможе передати ту якість і трепетність відношення до виробництва, як руки майстрів.

Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» пропонує широкий вибір сантехніки flaminia, виготовленої в унікальних формах з поєднанням оригінальних дизайнерських рішень. Вся продукція, представлена в нашому каталозі, захищена відмітним знаком компанії, що гарантує кожному клієнту якість сантехніки на найвищому рівні і максимальний термін експлуатації. Якщо ви не змогли визначитися з вибором, можете скористатися безкоштовною консультацією наших менеджерів, які нададуть вичерпну інформацію про кожного з товарів.