+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Fondovalle керамічна плитка

Fondovalle

У 2012 році фабриці Fondovalle виповнилося 50 років. Починаючи з 1962 року по сьогоднішній день фабрика постійно пропонує своїм клієнтам нові і точні маркетингові дослідження, в яких поєднуються якість, стиль і естетика. Разом з розвитком фабриці і використанням нових технологій, охороною навколишнього середовища і повагою людського майбутнього, дослідженнями та авангардної естетикою, розвивається історія п'ятдесяти років фабрики Fondovalle.

www.fondovalle.it

 

Італійська компанія Fondovalle займається створенням керамічної плитки більше 50 років. Зараз компанія перепрофілювалася на більш довговічний керамограніт.

В Україні Fondovalle представляє плитку для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь житлових будинків і технічних приміщень з різними типами навантажень.

 

Переваги плитки Fondovalle

Керамічна плитка Fondovalle володіє бездоганною якістю, завдяки своїм перевагам:

  • не вигорає на сонці. Може використовуватися на відкритих терасах, біля басейну, адже навіть при тривалому використанні під сонячними променями втрачають своєї унікальної колірної гами;
  • відмінно переносить перепади температур. При правильному укладанні Fondovalle плитка не потріскається навіть в екстремальних умовах;
  • не пропускає вологу. Відмінно підійде і для ванної кімнати, і для інших приміщень, пов'язаних з постійним контактом з водою;
  • не береться утворенню цвілі або грибка;
  • велика різноманітність розмірів. Чи не кожен виробник оздоблювальних матеріалів може похвалитися такими варіантами розмірів плитки.

Салон керамічної плитки та сантехніки BLISS Ceramic пропонує в Україні купити за адекватною ціною плитку Fondovalle, які відрізняються величезним різноманіттям відтінків і колірних рішень. Керамічна плитка може імітувати дерево, камінь, мармур, бетон, мозаїку, паркет, бруківку і безліч інших варіантів поверхонь. Італійська керамічна плитка Fondovalle в Києві - відмінне рішення!

 

Чим відрізняється плитка Fondovalle

Компанія Fondovalle не стоїть на узбіччі прогресу, регулярно проводить модернізацію обладнання та займається вдосконаленням технологій виробництва. Лідерство на ринку зобов'язує впроваджувати нововведення і дивувати своїх клієнтів.

Одне з останніх досягнень - технологія Bi + Fusion, яка дозволяє виробляти плитку великих розмірів з ідеально рівною поверхнею. Остання модернізація в 2019 році дозволяє використовувати метод подвійного пресування. Вироби виходять широкоформатними і володіють особливою міцністю. Цей метод дозволяє робити кухонні стільниці, облицювальний матеріал для будь-яких будівель, підвіконня і ступені для сходів.

Більше десятка років прекрасно працює лінія з автоматизованими цифровими системами для нанесення візерунків.

Ще однією відмінною характеристикою плитки Fondovalle є використання сталевої пилу у виробництві керамограніта. Такий метод дозволяє надати плитці елегантність і вишуканість.

 

Італійська плитка Fondovalle, купити її можна в Києві в салоні керамічної плитки та сантехніки BLISS Ceramic. Ви отримаєте плитку європейської якості за демократичною ціною.