+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Gardenia Orchidea керамічна плитка

Gardenia Orchidea

Керамічна плитка в нинішній час стала популярна. Вона використовується для обробки стін і підлоги в будинках і квартирах. І, звичайно, люди знають про італійські вироби. Вони славляться своєю якістю і унікальним оформленням. Однією з торгових компаній, що займається виготовленням такої продукції, є Gardenia Orchidea. Дана компанія позитивно заявила про себе завдяки надійності і красивою обробці керамічної плитки.

 

www.gardenia.it

Італійці Массімо і Анджело Бонецці заснували фірму Gardenia Orchidea з виробництва керамічних виробів в 1961 році. Доброю новиною стало співробітництво цієї організації з відомим будинком одягу Versace. Тому були зроблені гарні дизайнерські вироби, що з'єднували в собі якість і чудове оформлення. Щорічно компанія Gardenia Orchidea виробляє близько 60 мільйонів метрів керамічної продукції для внутрішнього оформлення приміщень. Матеріал робиться з найтоншого граніту або білої глини.

Мистецтво італійців в створення плитки Gardenia Orchidea

Процес виготовленняя керамічної плитки починається з попереднього огляду і відбору якісної емалі. Також виробництво продукції включає обробку руками, унікальну розпис і оригінальне покриття деталей. Керамічна плитка Gardenia Orchidea відрізняється високою якістю, завдяки постійному контролю і перевірки всіх стадій виготовлення виробів. Фахівці фабрики постійно досліджують глину з природних умов, а кваліфіковані дизайнери і талановиті архітектори намагаються винайти унікальні способи декоративного оформлення продукції, додавання різних деталей. Завдяки цьому плитка Гарденія Орхідея відповідає новим тенденціям моди і гармонійно виглядає в інтер'єрі будь-якого житла.

Італійська плитка Гарденія Орхідея в інтер'єрі

Фабрика Gardenia Orchidea спрямована на створення затишного і красивого оформлення в оселях. Італійські майстри використовують мармур і дерево для виробництва плитки Gardenia Orchidea Італія. Вони підкреслюють природну структуру матеріалу і надають йому витонченість. Також фахівці намагаються грамотно поєднувати скло і метал, що надає внутрішній обробці квартир нові модні тенденції. Ці вироби виконані в класичному елегантному стилі. Вони надають інтер'єру витонченість і унікальний італійський стиль. Щоб купити плитку Gardenia Orchidea, стоітпросто зайти на сайт магазину унікальних виробів з оздоблення квартир і будинків BLISS Ceramica в Києві.