+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Gigacer керамічна плитка

Gigacer

GIGACER народився в Фаенці, колиски кераміки і передових технологій промислового і ремісничого виробництва керамічних матеріалів. Ця територія містить відповідне середовище і навички, необхідні для розробки інноваційного проекту в цій галузі, відповідно до найсуворіших правилами якості і збереження навколишнього середовища. Досвід і технологічні інновації зливаються в новий спосіб виробництва керамічної плитки: гнучкий, з високою якістю і орієнтований на задоволення щоденного більш вимогливого ринку. Завод був спеціально розроблений для виробництва великих слябів і використовує технологію Continua від Sacmi.

 

Купити керамічну плитку Gigacer в Києві

Виробнича лінія Continua виконує операцію попереднього ущільнення багатошарових наскрізних плит перед пресуванням. Ефекти обробки, характеризуються істинної глибиною дизайну, досягаються без використання глазурі, а тільки з контрольованим розподілом якісних порошкових сумішей з кераміки. Виробничий процес Gigacer передбачає попереднє виробництво одного формату: великі плити розміром 120x120 см з керамограніта, які потім можна різати, чистити щіткою і обробляти в різних розмірах, зберігаючи їх якісні характеристики. Цей процес забезпечує величезну гнучкість в обслуговуванні ринку. У той час як всі кольори зберігаються на складі у вигляді напівфабрикатів, все різні розміри можна розрізати навіть при наявності особливого запиту. Це дозволяє скоротити терміни поставки для різних розмірів і модульних макетів з однаковими партіями.

GIGACER - торгова марка, яка народилася в невеликому італійському містечку Фаенца. Це місто є центром з виробництва керамічних виробів ще з часів Середньовіччя, і саме від містечка Фаенца і пішла назва фаянс - виду кераміки, покритою глазур'ю. Свою виробничу діяльність торгова марка GIGACER почала з випуску багатошарової квадратної керамічної плитки зі сторонами 120 см.

Особливості виробництва плитки GIGACER

Незважаючи на досить-таки великі розміри, плитка завдяки інноваційним технологіям виходить вельми міцної і ударостійкої. Використовується спеціальна технологія запікання - плитка тричі обпалюється при температурах, що перевищують 1200 ° С, причому вироби виходять однорідні і без глазурі.

Перед випалюванням в глиняну суміш додають спеціальні декоруючі елементи, що дозволяють отримати плитку з оригінальними візерунками. Такий метод декорування виключає проблему з'єднання різних плиток і не вимагає підбору плиток по візерунку.

Переваги італійського бренду

Отримані вироби можна використовувати як цілком, так і нарізати плитку довільних розмірів, а отримані вироби можна обробляти різними методами шліфування.
Продукція торгової марки GIGACER призначена для внутрішніх і для зовнішніх робіт, може використовуватися при обробці будь-яких житлових і громадських приміщень. А завдяки властивостям витримувати високі температури, фахівці рекомендують використовувати її в інтер'єрах лазень і саун.

Італійська кераміка проводиться на високотехнологічному обладнанні з використанням передових технологій. У виробництві використовуються тільки якісні та безпечні матеріали, тому продукція GIGACER відповідає всім європейським і міжнародним стандартам, найжорсткішим вимогам до якості і охорони навколишнього середовища.

Компанія приділяє належну увагу на удосконаленні своєї продукції, його технічних і естетичних характеристик, GIGACER прагне бути найкращою у всіх аспектах. Навіть упаковка продукції цього бренду заслуговує овацій - легка, екологічно чиста, зручна для транспортування тара дозволяє доставляти італійську кераміку по всьому світу.

Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» представляє колекцію вишуканої, стильною і досконалої плитки для вашого будинку - продукцію італійської компанії GIGACER. Наші співробітники завжди допоможуть вибрати вироби, що відповідають вашому дизайну.