+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Hatria: елітна сантехніка з Італії

Hatria

Багато хто з нас вважають, що немає суттєвої різниці між брендового сантехнікою і звичайними пристроями для гігієнічних процедур. Можливо, вони мають рацію, однак, в той момент, коли ремонт у ванній кімнаті добігає кінця, висновок напрошується сам собою: стара сантехніка не відповідає видозміненому дизайну. Для того щоб у ванній кімнаті було приємно перебувати, а гігієнічні процедури можна було виконувати без дискомфорту, необхідно щоб обладнання гармоніювало із загальним стилістичним рішенням.

В такому випадку сантехніка Hatria - це відмінний варіант для вашої зміненої ванної кімнати. Салон «BLISS ceramica» пропонує купити сантехніку Hatria, ціна якої доступна кожному споживачеві.

Hatria — елітна італійська сантехніка

Вироби виготовляються відповідно до кількома правилами:

  • інноваційний дизайнерський підхід;
  • бездоганну якість продукції.

Протягом багатьох років компанія Hatria Italy удосконалювала моделі своєї сантехніки, що дозволяє нам на сьогоднішній день купувати високоякісні вироби в нових формах, що вражають своєю оригінальністю, унікальністю і функціональної експлуатацією.

Сантехніка Hatria Київ - це керамічне обладнання для ванної кімнати, виготовлене відповідно до інноваційними технологічними процесами, що дозволяє створювати ексклюзивні моделі для втілення в реальність найсміливіших дизайнерських рішень.

Сантехніка Hatria — елегантність і якість від світового італійського виробника

Вироби для водопроводу Hatria мають ряд переваг:

  • виготовляються з унікальних природних матеріалів (фарфор стеклообразного і глина вогнетривкого типів), що дає можливість створювати бездоганні і надміцні поверхні;
  • унітази Hatria доступні в досить широкому асортименті: підвісні, підлогові, моноблоки, компактні моделі, з монолітними корпусами;
  • інноваційні виробничі процеси і постійне оновлення обладнання для сантехніки;
  • душові піддони Hatria виготовляються спеціальним методом лиття;
  • раковина Hatria відрізняється стійкістю до різних впливів (механічні, агресивний зміст миючих засобів та багато іншого);
  • провідні дизайнери та різні фахівці світового рівня займаються розробкою унікальних моделей біде Hatria, які можуть порадувати навіть найвимогливіших покупців.

Інтернет-магазин «BLISS ceramica» зібрав у своєму асортименті найбільш затребувані моделі сантехніки Hatria, купити яку можна за неймовірно низькою ціною. Ціна на кожну модель представлена на нашому сайті. Якщо ви не змогли підібрати підходящий варіант сантехніки, ви можете звернутися за професійною допомогою до наших консультантів. У телефонному режимі менеджери не тільки нададуть всю цікаву для вас інформацію, а й допоможуть оформити оперативну доставку у ваше місто.

www.hatria.com