+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Inalco керамічна плитка

Inalco

Фабрика Inalco є найбільшим постачальником керамограніта і послуг для будівельної галузі і архітектури, дизайну інтер'єру. Місія Inalco: постійні нововведення шляхом світового лідерства, постійні інновації для створення нових рішень і майбутніх тенденцій, щоб забезпечити найкращі конкурентні переваги. Inalco базує свою бізнес-філософію на чотирьох основних принципах: інновації, якість, обслуговування і екологічні зобов'язання. Крім цього, є фахівцем в створенні керамограніта великого формату в товщині (6мм) Slimmker.

Відома фабрика Іспанії «Inalco Ceramica» виготовляє керамічну плитку і керамограніт «Inalco».

Плитка Inalco Ceramica є високоякісним продуктом з вишуканим дизайном. Фабрика «Inalco Ceramica» диктує модні тенденції в сфері виготовлення матеріалів для облицювання. При виробництві увага акцентується на екологічності та безпеки матеріалів, що використовуються для виготовлення плитки «Inalco».

Плитка Inalco Ceramica - історія створення

Створення компанії відбулося в 1972 році. Фабрика компанії розташовується в іспанській провінції Alcora. Головною відмінністю «Inalco Ceramica» від інших компаній, що виробляють керамограніт і керамічну плитку, є акцент на екологічності продукції. Керівники фірми ставлять в пріоритет:

  • безпеку виробничого процесу для персоналу компанії і природного середовища;
  • раціональне застосування людських, матеріальних і технічних ресурсів;
  • оптимізацію виробництва до повного виключення скупчення відходів, обробляючи їх найбільш безпечним способом.

Керамічна плитка компанії випускається в різних форматах. Не виключаються і діапазон розмірів. Зображення наноситься на продукцію за допомогою застосування лазерних технологій. Крім плитки, фірма займається виготовленням мозаїки, бордюр і великих плінтусів. Унікальні розробки дизайнерів компанії зробили «Inalco Ceramica» першою компанією в світі, продукція якої має декором зі скла, металу і дзеркала. Шикарний дизайн продукції фірми зможе прикрасити приміщення будь-якого призначення.

Фабрика «Inalco Ceramica»

Керамічна плитка Inalco максимально відповідає найжорстокішим стандартам Європи. Матеріали для виробництва продукції проходить контроль на наявність радіації на постійній основі.

Використання сучасної технології Digital IPLUS дає можливість наносити покриття декору на плитку монолітом. Це дає можливість виробляти унікальні чарівні колекції, що зачаровують своїм дизайном.

Плитку компанії Inalco можна використовувати як для облицювання стін, так і підлоги, створюючи найбільш вишукані інтер'єри.

Продукція компанії виготовляється як стандартних розмірів, так і нестандартних. Використання лазерних технологій дають можливість наносити якісні зображення на плитку. Також у Inalco Ceramica можна замовити мозаїку, бордюри і великі плінтусти. Дизайнери компанії - кваліфіковані фахівці, що виробляють справжні витвори мистецтва.

Унікальні розробки професійного штату дизайнерів зробили Inalco Ceramica першої в світі компанією, декоруючих свою продукцію склом і металом. Шикарний дизайн продукції фірми зможе прикрасити будь-який інтер'єр.

Компанія пропонує такі колекції плитки як «Inalco Kronos» і «Inalco Nobile».

У нашому інтернет-магазині «BLISS Ceramic» можна придбати плитку Inalco, звернувшись за номером, розміщеному на сайті. Доставка по Україні виконується транспортною компанією.