+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Гідромасажні акрилові ванни Джакузі. Душові кабіни Jacussi

Jacuzzi

На сьогоднішній день гідромасажні ванни Джакузі вважаються найдоступнішим варіантом для кожного споживача без втрати початкової функціональності і якості виготовлення. Наш елітний салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» пропонує купити якісне обладнання для ванної кімнати відомого виробника Jacussi за ціною, яка вас приємно здивує.

Джакузі - гідромасажні ванни нового покоління

До недавнього часу гідромасажні обладнання виготовлялося виключно з чавунного або сталевого сплаву. Це дозволяло отримувати надійні і дешеві ванни, які були доступні багатьом споживачам. На сьогоднішній день використовується інноваційний акриловий матеріал, який не поступається своїми характеристиками моделям з інших матеріалів, але і дозволяє створювати ванни різних форм і розмірів.

Акрилові ванни Джакузі відрізняються комфортом при використанні, підвищену міцність, збереженням температури протягом тривалого часу і багатьом іншим. У каталозі нашої компанії елітної керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» ви можете купити ванни Джакузі, які відмінно поглинають шум струмує води і не піддаються механічним пошкодженням.

Кутова ванна Джакузі: розміри, характеристики, ціна

Продаж Джакузі в Україні - це одна з основних спеціалізацій нашої компанії. У нашому асортименті ви можете вибрати Джакузі Київ в найпопулярніших розмірах і формах:

  • одиночні;
  • подвійні;
  • кутові;
  • і багато іншого.

Кутова Джакузі є самим затребуваним варіантом обладнання для ванної кімнати. Це пов'язано з тим, що у багатьох з нас квартири розташовані в будинках старих будівель, де площа ванної кімнати залишає бажати кращого. За допомогою кутовий гидромассажной ванни ви зможете наповнити кімнату особливою розкішшю, лоском, додати оригінальності в загальну стилістичну задумку інтер'єру і підкреслити свою індивідуальність.

Якщо вас зацікавили кутові моделі Джакузі, купити їх можна на сайті нашої компанії «BLISS ceramica». У нашому каталозі ви можете вибрати відповідний розмір обладнання саме для вашого санвузла. На сайті можна знайти докладні картки товару з описом гідромасажних ванн, де вказані ціна, розмір, виробник, матеріал.

Душові кабіни Jacussi: вдале поєднання вишуканого дизайну і функціональності

Душові кабіни Jacussi - це оригінальне рішення для тих, хто цінує комфорт і відпочинок під час гігієнічних процедур. У моделях цієї торгової марки встановлено все необхідне для релаксу і процедур по догляду за собою. Кожен душовою бокс наповнений мультифункціональними пристосуваннями з урахуванням найдрібніших деталей в дизайні.

Крім функції гідромасажу, в душових боксах передбачено досить велика кількість функцій, які можуть замінити ванну з гідромасажем.

Якщо вам необхідна ванна Джакузі або душовою бокс, ви можете оформити замовлення на сайті нашої компанії елітної керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» або за телефонами, які вказані на нашому сервісі.

www.jacuzzi.it