+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

La Fabbrica керамічна плитка

La Fabbrica

La Fabbrica - це італійська компанія, спеціалізірущаяся у виробництві і збуті керамічної плитки високої якості для настилу підлог і облицювання стін. La Fabbrica S.p.a. входить до складу Групи Dafin - групи промислових компаній, що належить родині Д'Агостіно. Це ж сім'я володіє також іншими презтіжнимі італійськими підприємствами, що працюють в будівельному секторі, в тому числі: IBL S.p.a., яке випускає лицьову цеглу, і Ceprano Coperture S.r.l., що випускає звичайну і голландську черепицю з червоної глини. Випуск плитки здійснюється на 100% в Італії, на передових високотехнологічних заводах, щоб гарантувати продукцію з найвищими стандартами якості, виготовлення і естетики. Дослідження і розробка продукції, як і виробничої діяльності, виконуються в Італії, у внутрішньозаводських дослідних лабораторіях.

www.lafabbrica.it

 

Відомим італійським брендом плитки, який користується величезною популярністю в Європі, є La Fabbrica. Компанія спеціалізується на виробництві матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки. Незважаючи на серйозну конкуренцію, виробник міцно закріпився на лідируючій позиції. Кераміка придбала величезний попит завдяки ідеальному поєднанню якості та екологічності. La Fabbrica плитка об'єднала всі кращі традиції Італії. Крім того, виробник пропонує унікальні елементи декору, які підійдуть для різних стилістичних рішень.

Важливі переваги кераміки La Fabbrica

Фабрика розташована в «столиці» керамічного світу в італійському місті Фаенца. Особливу увагу виробник приділяє таким моментам:

  • якість сировини;
  • результат обробки матеріалу;
  • контроль всіх стадій виробництва.

Оригінальність і унікальність - відмінні риси декору плитки La Fabbrica. Всі вироби є елітними, відносяться до класу люкс. Завдяки різноманітності вибору ви зможете реалізувати найсміливіші дизайнерські проекти. Також відмінною рисою даного бренду є пильна увага до деталей.

Процес виробництва керамічної плитки вартий уваги. При виготовленні плитки і декору застосовують новітні технології, сучасне обладнання. В кінцевому результаті виходить ідеальний продукт, який користується особливим попитом на світовому ринку.

Вся продукція проходить ретельні перевірки на якість, міцність. Керамічна плитка La Fabbrica славиться підвищеною стійкістю до низьких температур, механічних пошкоджень, температурних перепадів, впливу очищувальних засобів. Завдяки наявності особливого покриття плитка не дряпається, досить просто очищається, має антиковзні властивості.

Де можна купити керамічну плитку La Fabbrica в Україні?

Наш інтернет-магазин BLISS Ceramica пропонує купити керамічну плитку La Fabbrica на найвигідніших умовах. Весь асортимент від італійського бренду вражає багатством флористичних елементів, таких як:

  • квіти;
  • візерунки;
  • ажурні лінії;
  • орнамент.

Декор гармонійно поєднується з однотонною плиткою різного кольору. В результаті ви отримаєте неповторний авторський інтер'єр, який нікого не залишить байдужим.

У магазині BLISS Ceramic ви зможете купити цікавий варіант керамічної плитки від відомого бренду La Fabbrica за доступною ціною в Києві. Підібрати кераміку можна самостійно, або за допомогою наших менеджерів. Консультанти дадуть відповідь на всі питання, оформлять замовлення. Ми із задоволенням візьмемо участь в створенні неповторного інтер'єру.