+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Паркет Mardegan Legno

Mardegan Legno

Mardegan Legno - фабрика, яку характеризують майстерність і любов до довершеній якості продукції. Кожен етап виробництва проходить якісний контроль, а кожне замовлення завжди виконується окремо, з особливою увагою до деталей. Фабрика пропонує широкий вибір забарвлень, які утворюються шляхом ручного нанесення фарб різних кольорів на кожну окрему дошку або кожен модуль дерев'яної підлоги. Лакування здійснюється виключно з професійних фарб, найвищої якості і міцності, в складі яких немає формальдегідів, токсичних і шкідливих речовин. Всі етапи виробництва, включаючи остаточну обробку виконуються вручну розпиленням або щіткою, а сушка відбувається без допомоги обладнання.

Всі стовбури для подальшого виробництва фабрика Mardegan Legno купує тільки з європейських лісів, які сертифіковані Лісовим Піклувальною Радою - це гарантує максимальний контроль над якістю і походженням дерева. Продукція фабрики відповідає законодавству Європейського Союзу № 995/2010 від 03 березня 2013 року, яке гарантує законне використання дерева.

www.mardeganlegno.com

 

Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» представляє вашій увазі вироби найвищої якості - паркетну дошку італійської компанії Mardegan Legno. Продукція цієї компанії славиться в усьому світі, вона стала завойовувати і українського споживача. Відмінною особливості паркету від Mardegan Legno - це особливість обробки дошки, при якому верхній шар цінних порід дерева досягає 7,2 мм. А кількість забарвлень просто вражає. Вибравши вподобану паркетну дошку для ваших приміщень, вам не потрібно шукати відповідні додаткові матеріали, італійська компанія подбала і про плінтуси, і про сполучні елементи. Також можна придбати вишукані ступені для ваших сходів, які плавно впишуться в інтер'єр з паркетною дошкою.

У чому секрет популярності продукції Mardegan Legno

Паркетна дошка Mardegan Legno останнім часом стала вельми популярним виробом у країнах Європейського Союзу. Своєю якістю цей елітний продукт підкорив серця справжніх цінителів натуральних матеріалів. Популярність і затребуваність паркетної дошки італійських майстрів пояснюється застосуванням передових технологій у виробництві та використанням виключно високоякісних матеріалів. Саме завдяки використанню екологічних і міцних матеріалів вся продукція Mardegan Legno відповідає європейським і світовим стандартам якості.

Дерево, що використовується у виробництві паркетної дошки, виростає в екологічно чистих європейських лісах. Перш ніж перетворитися в елітне покриття для підлоги, кожне дерево проходить жорсткий відбір і десятки послідовних етапів обробки, суворо контрольовані фахівцями компанії. Всі етапи строго регламентовані, кожен працівник чітко виконує свою роботу. Після розпилювання, отримані дошки ретельно просушуються. Для цього використовуються спеціальні камери, в яких встановлюються необхідні для цього процесу температура і вологість. Внаслідок такого просушування дерево досягає відповідної твердості, надійності і стійкості до зовнішнього впливу, що гарантує відмінну якість паркетної дошки. Захист дерева здійснюється професійними лакокрасящімі матеріалами, в складі яких немає формальдегідів та інших токсичних речовин.

Тільки поєднання новітніх технологій, багаторічного досвіду і першокласних матеріалів роблять паркетну дошку компанії Mardegan Legno дійсно продукцією преміум класу.

Різнобічність виробів Mardegan Legno

Ще однією відмінною особливістю продукції відомої торгової марки є різноманітність виконання. Якщо вирішили для ремонтних робіт вибрати саме паркетну дошку Mardegan Legno - вас чекає складний вибір серед такої кількості варіантів підлогового покриття. Техніка виготовлення паркетної дошки з Італії найрізноманітніша, є моделі з відполірованої або матовою поверхнею, з штучно створеними потертостями, з застосуванням піскоструминної або розпиляної обробки, із закругленими краями або з комбінацією всіх перерахованих вище технік. А якщо ще й застосувати різні методи укладання - отримаєте абсолютно оригінальне підлогове покриття, яке відрізняється неперевершеною і чарівною текстурою.

Основна перевага перед подібними моделями інших виробників - збільшений верхній шар дошки для підлоги. Цей шар з цінних, твердих порід деревини в деяких моделях може досягати більше 7 мм, що робить всю конструкцію статевої дошки неймовірно зносостійкого. Прикрасивши таким паркетом ваше приміщення, можете не сумніватися - воно прослужить не одне десятиліття.

Компанія «BLISS ceramica» дозволить і вам доторкнутися до елітної продукції відомої італійської компанії. На нашому сайті представлено безліч різних моделей паркетної дошки з красивою текстурою. Єдине що їх об'єднує - неперевершена якість.