+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Novoceram керамічна плитка

Novoceram

Історія Novoceram's народилася в 1863 в Saint Vailler sur Rhône і продовжувала зростати через століття. У 2000 році, наприклад, компанія стала частиною Concorde Group, одним зі світових лідерів в секторі кераміки, підтверджуючи його престижне становище на французькому ринку. Сьогодні Novoceram - синонім для високої технології, об'єднаної з досконалим французьким стилем, пропонуючи асортимент повних проектів, що викликають безпомилковий Novoceram "charme céramique" в кожному будинку.

www.novoceram.fr

 

Історія відомої французької компанії налічує вже понад 150 років. Вона була створена ще в далекому 1863 році. У компанії Novoceram було багато етапів становлення, але основний стався при зміні тисячоліть. У 2000 році компанія стала частиною Concorde Group, великого лідера індустрії кераміки. У наш час марка Novoceram асоціюється з сучасними технологіями, вишуканим французьким стилем і сміливістю рішень.

Особливості дизайну французької керамічної плитки Novoceram

Кожна людина хоча б раз у житті замислювався, що краще - шпалери або керамічна плитка на стінах? Зважуючи «за» і «проти», слід зазначити, що використання плитки завжди надійніше і міцніше застосування шпалер, особливо в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Компанія Novoceram випускає керамічну плитку, здатну затьмарити собою затишність і складність структури звичних шпалер. Нові колекції Novoceram мають різний дизайн, відрізняються багатством фарб, елегантністю структур, можуть наслідувати дерев'яному або шовковому покриттю.
Натхненні старими китайськими шпалерами XVIII століття, дизайнери французької компанії створили прекрасні колекції, в яких використані чудові квіти, величні дерева, прекрасні павичі. Використовуючи таку керамічну плитку, можна викласти вишукане панно на вашій стіні, створюючи атмосферу, яка викликає почуття неповторної чарівності в кожному приміщенні.

Керамічну плитку Novoceram купити в BLISS Ceramica

Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» володіє широким вибором керамічної плитки відомих європейських виробників. Зайшовши на наш сайт, ви можете вибрати вироби відомої марки Novoceram. Дизайнери нашої компанії із задоволенням розкажуть про всі достоїнства кераміки, привезеної саме для вас з далекої Франції. Якість і витонченість продукції, яка представлена на нашому сайтом, обов'язково вас вразить.