+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Меблі для ванних кімнат Oasis

Oasis

Бренд Oasis народився в 84-му році минулого століття, його поява стала початком розвитку нового, стильного витка в меблевому мистецтві. Меблі та сантехніка, розроблена талановитими дизайнерами компанії, відповідає часу, еволюціонуючи разом з смаковими уподобаннями цінителів прекрасного. Сантехніка Oasis - це не просто функціональні вироби для ванної кімнати, це втілення інноваційних ідей для комфорту та естетики.

Oasis – вишукані меблі для ванної

Італійська якість матеріалів і творчий підхід до створення дизайну дозволяють компанії випускати не просто меблі і сантехніку, а твори мистецтва. Oasis – меблі для ванної, яка створена з урахуванням індивідуального підходу до сучасного споживача. Вироби втілюють новий підхід до умеблювання.

Oasis сантехніка має дизайн і функціональність відповідає сучасним тенденціям. Чисті лінії, строгі форми і кольору стануть вишуканою прикрасою ванної кімнати. Завдяки поєднанню лаконічності і екстравагантності, вироби завжди залишаються в моді.

Oasis меблі втілює в собі концепцію еволюції, гармонійно поєднану з досвідом давнини. Кожен виріб має свій особливий характер, здатний доповнити інтер'єр, стримано заявляючи про свою перевагу.

Меблі для ванної Oasis: колекція для цінителів розкоші

Сантехніка та меблі для ванної Oasis розробляється і випускається в декількох напрямках, щоб кожен зміг вибрати для себе концепцію відповідно до свого смаку. Серії для ванних кімнат:

  1. «Bathroom Collection». Елітні предмети меблів і аксесуари для ванної кімнати.
  2. «Luxury». Елітні гарнітури, що випускаються в стилі арт-деко і бароко.
  3. «Master». Лаконічний декор і сучасна практичність.

Компанія Oasis сантехніка офіційний сайт представляє можливість ознайомитися з новинками виробництва. Завдяки копіткій роботі, оазису вдається створювати ексклюзивну, шикарні меблі і сантехніку. Для виготовлення виробів використовуються кращі матеріали: деревина вищого сорту, натуральні Лаі, мармур, дорогоцінні метали, скло, ткані полотна. Це дозволяє випускати якісну продукцію для цінителів розкоші. Ознайомитися з асортиментом та придбати сантехніку та меблі для ванної Oasis в нашій країні дає можливість компанія «Салон керамічної плитки та сантехніки« BLISS ceramica ».