+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Паркет. Паркетна дошка. Італія

 

Паркет - це найпопулярніший вид покриття на підлогу, більш стабільний серед натуральних підлог з дерева, це чудовий матеріал для створення індивідуального інтер'єру Вашого затишного будинку і, звичайно ж, більш долговічний тип підлогового покриття. Паркетна дошка з великим успіхом використовується в усьому світі, адже вважається натуральним матеріалом. Екологічність, природна теплота і натуральність малюнка - це ті якості, притаманні паркету, які допоможуть створити природний затишок в будь-якому приміщенні. Паркетна дошка достаточнопроста в експлуатації і дуже легко встановлюється.

Італійський паркет, паркетна дошка за хорошою ціною.

Людині, яка погано розбирається в породах дерева, різних способах укладання, типах покриття і інші тонкощі, вибрати для себе ексклюзивний, елітний паркет дуже навіть непросто. Тому мета нашого салону - допомогти Вам прийняти правильне рішення в цьому нелегкому виборі. Ми завжди готові надати Вам професійну консультацію та дуже сподіваємося - Ви зробите відмінний вибір і отримаєте саме той паркет, який підійде Вам найбільш. Салон «BLISS ceramica» регулярно стежить за новинками, тому пропонує Вам все найкраще і якісне - тільки товар високої якості. Професіонали нашого салону допоможуть Вам підібрати те підлогове покриття, яке найточніше відповідає Вашим побажанням, і завжди запропонують найбільш оптимальний варіант.

Паркет Італія допоможе Вам створити ідеальний інтер'єр у Вашому домі. Салон «BLISS ceramica» пропонує Вам великий вибір італійського паркету і паркетної дошки. У нашому салоні продається тільки якісний паркет, який буде ідеально поєднуватися із загальним інтер'єром Вашого будинку, додасть йому особливий стиль, створить Вам чудовий настрій, підкреслить Вашу індивідуальність і зробить Ваш будинок більш сучасною і комфортніше.

І паркет, і паркетна дошка Італія при правильному виборі та якісної укладанні матимуть ідеальний вигляд і радувати Вас не один рік!

Купити паркет, паркетну дошку високої якості Київ.

Разом з салоном «BLISS ceramica» Ви можете втілити будь-яку свою творчу фантазію, реалізувати найбільш сміливий і найвишуканіший задум. Ми завжди готові Вам допомогти в придбанні якісної паркетної дошки. Як альтернативу підлогових покриттів рекомендуємо розглядати керамічну плитку.

Замовити італійський паркет, паркетну дошку Ви можете тут, на нашому сайті, або, зателефонувавши на номер, який Ви побачите в контактах нашого салону. Адже найвигідніші ціни на італійський паркет і паркетну дошку тільки у нас, в салоні «BLISS ceramica».

Італійська паркетна дошка і паркет в салоні представлені такими брендами: Mardegan Legno, Triveneta Parchetti ...

Салон «BLISS ceramica» зробить все для того, щоб Ви купили дійсно якісний італійський паркет або паркетну дошку, який прослужить Вам десятки років.

Продаж італійського паркету і паркетної дошки здійснюється в Києві.

VIP паркет, паркетна дошка чекають саме Вас, свого покупця!

Приходьте до нас - ми завжди Вам раді!