+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Serenissima Cir керамічна плитка

Компанія Ceramica Serenissima S.p.A. була заснована 16 листопада 1968 р Кавалером праці Ламберто Романі. З самого початку постійні дослідження та пошук нових технічних і естетичних рішень поєднувалися з фантазією в справі створення продуктів, здатних виділиться на ринку оригінальністю ідей і виконання. З приходом до керівництва двох синів Кавалера праці Романі, компанія вирішує купити Ceramica Cir S.p.A., компанію яка є лідером у виробництві керамічної плитки формату 10х10. Цей тип продукту, який виділяється своїми специфічними, технічними та естетичними якостями, призначенням, маркетинго-торговими і логістичними вимогами. В даний час група Serenissima Cir Industrie Ceramiche виробляє і продає 2 типу продукції: керамограніт і кераміку дворазового випалу. Група пропонує класичні колекції, колекції в стилі кантрі, і міські колекції: хороший сучасний мікс. Широкий асортимент керамічної плитки, який відрізняється якістю і стилем.

www.serenissimacir.it

 

У наш час бренд Cir Serenissima пропонує керамічну плитку і керамограніт для внутрішніх і зовнішніх робіт. Велике італійське підприємство випускає тисячі квадратних метрів облицювального матеріалу, який відрізняється елегантністю і вишуканим дизайном. Компанія експортує свою продукцію в десятки країн Європи, Далекого Сходу і Північної Америки. Десятки тисяч задоволених покупців вже оцінили якість Cir Serenissima.

 

Плитка Cir Serenissima - якість понад усе

Cir Serenissima щорічно виробляє великі обсяги керамічної плитки, але її якість з часом тільки поліпшується. Впровадження новітніх технологій, вдосконалення процесу виробництва, установка високотехнологічного обладнання - ось секрет успіху Cir Serenissima. У компанії працює цілий штат дизайнерів, які постійно покращують вироби, прагнучи створити досконалість.

У виробництві керамічної плитки використовуються виключно безпечні та екологічні матеріали. Асортимент продукції величезний, а на ринку представлені оздоблювальні матеріали, які практично неможливо відрізнити від натурального дерева і каменю.

Салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» представляє вироби з кераміки і керамограніта різноманітний колірних рішень, оригінальних текстур і найширшого асортименту форм і розмірів. Плитка Cir Serenissima допоможе зробити вишуканим інтер'єр квартир, приватних будинків і сучасних офісів. Незважаючи на те, що продукція входить в категорію преміум-класу, її ціна залишається в діапазоні, доступному для середнього бюджету, тому кожен покупець зможе знайти відповідне рішення.