+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Ванни і душові кабіни Teuco

Teuco

TEUCO - дизайнер прекрасного, творець унікальних сантехнічних виробів, що дають нові емоції від води в атмосфері відпочинку. Фірма TEUCO знайшла новий підхід до концепції ванної кімнати, розробляючи елементи, що гармонійно вписуються в інтер'єр. TEUCO пропонує авангардні технологічні рішення, що випереджають розвиток в області мистецтва створення інтер'єрів. Рішення TEUCO вражають своєю простотою, вони підсилюють і вивільняють всі прекрасні властивості води, дають Вам можливість випробувати неперевершені відчуття води.

www.teuco.com

 

Італійський бренд Teuco ось уже майже 50 років є одним з лідерів у виробництві сантехніки для ванної кімнати. Випереджаючи свій час, італійські майстри створюють нові ультрамодні тенденції в дизайні. Технічні рішення компанії Teuco просто вражають, звичайну ванну, басейн, душову кабіну перетворюють в високотехнічні вироби з гідромасажами, аеромасаж, хромотерапія, турецькими лазнями, лімфодренаж, гідродуш і фінськими саунами.

Унікальність гідромасажних систем Teuco визнана у всьому світі. Розроблені, при співпраці з прогресивною медициною, гідромасажні системи не перестають дивувати комфортом і якістю своїх шанувальників. Вкладаючи величезні кошти в дослідження, компанія активно користується результатами наукової діяльності, пропонуючи все нові, більш досконалі і технологічні моделі обладнання для ванних кімнат. Всі ванни і душові кабіни, розроблена і представлена Teuco, відповідає високим вимогам євростандартів і спрямована на довгострокове використання.

Своїми новаторськими розробками італійська компанія постійно дивувала світове співтовариство. У далекому 1974 році була представлена світу кругла душова кабіна з нового матеріалу - кольорового метакрилата. Це був прорив у світі сантехнічного обладнання, фахівці настільки були вражені, що виставили це чудо технічного прогресу в нью-йоркському Музеї сучасного мистецтва. Минуло трохи більш п'яти років і компанія Teuco дивує світ ще раз, представивши на ринку першу душову кабіну з паровою лазнею, яка керувалася електронікою.

В кінці 90-х років минулого століття компанія створює знамениту Hydrosonic - спеціальну форсунку для ультразвукових гідромасажних систем. Одночасна подача води з бульбашками повітря і благодатними ультразвуковими хвилями стала справжнім відкриттям завдяки Hydrosonic.

Не минуло й десяти років, як компанія Teuco представила чергову новинку - Hydrosilence, єдину в своєму роді систему унікального безшумного гідромасажу. Беручи водні процедури в такій ванні, ви будете чути тільки чистий звук води, що ллється, без штучних шумів. На цьому інженери Teuco ні і думали зупинятися, в 2011 році була представлена невидима система гідромасажу Hydroline.

Teuco дивує світ не тільки технологічними новинками, компанія з Італії використовує при виготовленні своїх шедеврів унікальні матеріали, одним з яких є Duralight - композитний матеріал на основі акрилу, що відрізняється високими пластичними, міцності, естетичними і тактильними характеристиками.

Купуючи ванні і душові кабіни фабрики Teuco, ви стаєте власником шедевра в області дизайну і технічних інновацій.