+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Vallelunga керамічна плитка

Vallelunga

Це тисячолітня історія мудрості, естетики та архітектури, яку містить в собі фірмовий знак Vallelunga, і перевтілює з вишуканістю і стилем, з хроматичним рівновагою і фантазією. Цей фірмовий знак залишає відбиток на підлоги та стін плитці, яка представляє собою велику артистичну традицію на вітербской території, і одночасно здатна поєднати в собі і висловити сучасні напрямки. Валлелунга пропонує культуру для людини який живе!

www.vallelungacer.it

Фабрика Vallelunga має цікаву і незвичайну історію, яка взяла свої витоки з далеких 50-х років минулого століття. Саме в той період група ентузіастів, об'єднаних однією мрією, вирішили створити компанію з виробництва керамічної плитки. Для реалізації свого плану вони вибрали Civita Castellana, який вважався промисловим центром в Італії. І приклавши багато зусиль і терпіння, їм вдалося організувати і підняти на ноги чудову компанію, яка отримала назву the Ceramic Kerariv, а пізніше її перейменували в Ceramica Vallelunga.

На сьогоднішній день Ceramica Vallelunga - це один з найбільш відомих брендів в світі. Завдяки нестандартному підходу до виробництва, розвитку відповідно до модним трендам, плитка Vallelunga користується величезним попитом. Історія, яка починалася з великих амбіцій талановитих людей, стала джерелом для розвитку величезного, процвітаючого бізнесу. Наявність безлічі стильних колекцій, висока якість продукції і увагу до дрібниць дозволила фабриці досягти небувалих висот. Кожен співробітник Ceramica Vallelunga наполегливо працювати, щоб надати своїм клієнтам тільки найкращі продукти.

Vallelunga плитка Італія вже не один рік займає особливе місце на ринку керамічної продукції. Завдяки незвичайному стилю, міцності, поєднанню зносостійкості і витонченості її люблять споживачі у всьому світі. Дизайнери уважно стежать за уподобаннями сучасних клієнтів, з огляду на їхні вимоги, розробляють наймодніші і затребувані колекції.

Vallelunga - це не просто пересічна фабрика. Це центр створення шедеврів з кераміки і керамограніта. Під час виробництва застосовують особливі методики обробки матеріалів, які тримають в таємниці. Вважається, що ці методики були розроблені і відточені ще древніми римлянами, які знали толк в обробці глини.

Переваги італійської керамічної плитки Vallelunga

Серед продукції компанії можна вибрати керамічну плитку Vallelunga для ванної, кухні, коридорів, басейнів і т.д. Деякі колекції можна використовувати навіть для облицювання фасадів.

Купити плитку Vallelunga в Україні - значить отримати можливість створити сучасний, стоншування дизайн інтер'єру. Сучасне обладнання на виробництві, використання давніх методик і якісну сировину дозволяють створювати найкращі продукти.

У колекціях компанії багато варіантів дизайнів природного тематики. Є плитки з імітацією структури дерева, каменю, онікса і т.д. Така плитка надає простору особливу енергетику, що наповнює теплом і затишком.

У салоні керамічної плитки та сантехніки «BLISS Ceramica» в Києві ви можете вибрати і купити керамограніт Vallelunga.