+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Viva керамічна плитка

Viva

Cо часу свого існування 1985р., Домагається високих результатів в області дизайну. Найкреативніші рішення, нові і неповторні втілюють в своїх колекціях кращі дизайнери світового рівня. Використовують різні матеріали скло, золото, метал, і багато іншого, домагаючись оригінальності і блиску. Респект, комфорт, стиль виражає кожна нова колекція від VIVA.

www.cerviva.it

 

Компанія Viva Ceramica володіє світові званням законодавця моди, а також займає лідируюче місце в сфері виробництва кераміки. Відмінною особливістю даної фабрики є «несхожість» на інші компанії. Виробником створюються незвичайні дизайнерські рішення, тому для кожної нової колекції характерний ряд сучасних і відмінних рис. На сьогоднішній день в каталозі компанії налічується приблизно 20 серій плитки, яка успішно експортується міста Європи і Росії.

В окремих колекціях був створений акцент на ультратонкий керамічний граніт. Своє виробництво торгова марка почала ще в 1985 році, її власником був молодий бізнесмен Фабріціо Занфі. Відмінною особливістю торгової марки є створення унікальних варіантів плитки для задоволення вимог споживачів керамічної продукції. Viva плитка - це унікальні дизайнерські рішення, необхідні в будівництві. По закінченню деякого часу Viva Ceramica розпочинає співпрацю з успішною компанією Emilceramica Group, яка в основному спеціалізувалася на виробництві плитки з білої глини і керамограніта.

Плитка Віва: особливості

На сьогоднішній день торгова марка докладає всіх зусиль для виробництва багатоцільовий продукції, що володіє високими стандартами якості. Річний оборот компанії перевищив позначку 1,5 млн євро. Продукцію від даного бренду можна використовувати для всіх видів проектів. Застосування новітніх технологій в процесі виробництва сприяє створенню європейської плитки високої якості. Крім цього, компанії вдається не відставати від сучасного ринку і відповідати модним тенденціям. Саме тому фірма створила спеціальний відділ розвитку, метою якого є контроль мінливого ринку. Найбільш популярним різновидом є плитка Віва з білої глини, яка широко використовується в різних кольорах.

Також компанія на постійній основі випускає різноманітні унікальні новинки, які створюються за допомогою відомих європейських дизайнерів. Ще однією відмінною особливістю бренду є керамічна продукція, яка визначається створенням несхожих один на одного візерунків і зображень. Для використовуваного в процесі виробництва керамічного граніту характерний ряд переваги, порівняно з іншими видами матеріалів. Віва плитка має підвищену стійкість до стирання, механічних впливів, а також агресивних чинників.

Продукція від компанії Віва Кераміка стане хорошим варіантом для приміщень з наявністю великої прохідності у вигляді супермаркетів, аеропортів і т.д. Для багатьох колекцій, створених компанією, характерна висока популярність у всьому світі.

Де купити елітну керамічну плитку в Україні?

У каталозі магазина BLISS Ceramic представлена велика різноманітність керамічної продукції високої якості за доступною ціною, у тому числі і плитка Viva Ceramica. Фахівці нашої компанії допоможуть визначити необхідну кількість плитки, а також допоможуть в виборі найоптимальнішого рішення.