+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Сантехніка GSI

GSI

Bliss Ceramica - ексклюзивний дистриб'ютор на території України зі складської програмою

Італійська фабрика GSI займається виробництвом керамічних виробів для ванної кімнати, таких як, ванни, унітази, раковини, біде. Її продукцію відрізняє традиційна італійська якість, класичний і сучасний дизайн. Вся сантехнік GSI виробляється з екологічно чистих матеріалів на технічних потужностях фабрики, які знаходяться на території Італіі.Одна з особливостей фабрики - це застосування у виготовленні сантехніки інноваційних матеріалів і передових технологій.

Одним з останніх досягнень є нанесення на продукцію новою керамічною глазурі ExtraGlaze ®. Глазур дозволяє звести до мінімуму пористість поверхні, що робить її більш гладкою, блискучою, також вона відрізняється підвищеною стійкістю до хімічних речовин. Завдяки бездоганній гладкості поверхня захищена від вапняного нальоту і бактерій, а це дозволяє довше зберегти чистоту.

Окремо варто відзначити, що унітази обладнані революційною системою зливу SwirFlush®. Система має на увазі відсутність традиційного обідка, всередині якого в звичайному унітазі при зливі циркулює вода. Особлива форма системи рівномірно направляє воду на все керамічні поверхні, забезпечуючи їх оптимальну очистку і підвищуючи ефективність зливу. Ця система в поєднанні з глазур'ю ExtraGlaze ®, що робить керамічні поверхні ідеально гладкими і рівними, гарантує високий ступінь гігієни при експлуатації унітаза.Постоянное розвиток підприємства, дослідницька база технічних можливостей, пошук стилістичних рішень - все це фабрика GSI.

Раковини

 

Італійська компанія GSI заснована в 1990 році. Як бачимо, компанія, за нинішніми мірками, ще досить молода, але стрімко увірвалася в число відомих виробників сантехніки. Компанія є лідером у виробництві аксесуарів для ванних кімнат в Європі. Якість, стиль і сучасні технології надають можливість випускати високоякісну, модну і красиву сантехніку. Унітази та біде, раковини компанії GSI додадуть житлу особливий стиль і вишуканість. Вироби компанії GSI домоглася заслуженого повагу з боку клієнтів і отримують тільки позитивні відгуки.

 

Асортимент сантехніки GSI

Головною особливістю італійської сантехніки GSI є висока якість виробів, відмінна збірка і унікальний дизайн. Широкий вибір виробів задовольнить навіть найвибагливішого споживача, який зможе підібрати сантехніку до будь-якого інтер'єру ванної кімнати. Застосування у виготовленні сантехніки інноваційних матеріалів дозволяє виготовляти раковини найрізноманітніших форм і видів. Раковини бувають круглими, прямокутними, овальними, квадратними і кутовими. Виготовлені з якісної кераміки, ці вироби будуть справжньою родзинкою вашого санвузла, підкреслюючи унікальний смак свого господаря.

Останнім часом увійшло в моду обладнання раковин змішувачами з сенсорним включенням. Такі раковини ідеально підійдуть як для ванних кімнат, кухонь, так і для санітарних вузлів офісного приміщення, адже вони створені для постійного використання. Продукція компанії GSI підходить для будь-яких приміщень. Це дійсно якісна продукція, виконана професійної і досвідченою командою.

 

Переваги італійської сантехніки GSI

При виготовленні сантехніки GSI для ванної кімнати італійські фахівці використовують тільки екологічні і безпечні матеріали, а професійна збірка не дозволить засумніватися в якості відомого виробника. Вироби для ванної діляться на колекції: Classic, Pura, Sand і багато інших. Кожна колекція відрізняється один від одного, але стиль GSI проглядається в кожній моделі.

Інженерами компанії постійно проводиться робота над впровадженням сучасних рішень, результатом цієї роботи стала абсолютно гладенька поверхня. Система зливу забезпечить оптимальну очистку унітазу і підвищить ефективність промивання завдяки рівномірному розподілу води. Також, вироби GSI відрізняє стійкість до хімічно активних речовин і захист від накипу і бактерій.

Вибрати сантехніку італійського бренду можете онлайн на сайті салону керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica». Професійні продавці-консультанти будуть раді допомогти покупцеві вибрати, що підходить саме для нього сантехнічний виріб. Колекції компанії GSI постійно поповнюються новими і новими якісними раковинами, біде і унітазами. Купуючи сантехніку, представлену нашим сайтом, будете багато років із задоволенням користуватися якісним товаром.