+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Плитка великих форматів (великоформатна)

Плитка великих форматів (великоформатна плитка) все частіше користується більшою популярністю в наш час і ще довго, ми впевнені, буде залишатися актуальною, адже має досить модний і сучасний зовнішній вигляд. Такий матеріал краще виглядає на стінах торгових центрів, готелів, просторих приватних будинків, великих магазинів.

Крупноформатна плитка Італія, Іспанія

Крупноформатна плитка Італія, Іспанія, яку Вам пропонує салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica», не має подібності зі звичайною плиткою для ванної кімнати, тому відмінно вливається в атмосферу вітальні або спальні, нею легко можна замінити шпалери, паркет або фактурну штукатурку.

Італійська, іспанська плитка великих форматів створює мінімум декоративних елементів, які підкреслюють елегантність і вишуканість створеного Вами простору в улюбленому будинку.

Кераміка - це екологічно чистий і високо гігієнічний матеріал, тому керамічну плитку великих форматів з величезним успіхом використовують для удосконалення таких місць, де висуваються високі вимоги до чистоти і порядку. Це - зали для операцій, лабораторії, харчові підприємства. адже великоформатна керамічна плитка, завдяки своїм габаритам, не утворює при укладанні велика кількість кордонів, а, значить, там, де вона використовується, створюється менша маса мікробів і пилу.

Салон «BLISS ceramica» пропонує Вам каталог великоформатної плитки, де Ви можете подивитися і замовити представлену продукцію.

Саме тут, в салоні «BLISS ceramica», Вас може зацікавити якісна продукція з величезною різноманітністю колірної палітри, з різними розмірами і формами. Вас очікують товари наступних брендів: Cotto d'Este (Kerlite), FMG (Maxfine), Graniti Fiandre (Maximum), Inalco (SlimmKer) ...

Продаж плитки великих форматів (великоформатної) реалізується в Києві.

Замовляйте і купуйте плитку великого формату у нас, в салоні «BLISS ceramica», адже тільки тут найвигідніші ціни на великоформатну плитку.

Плитка Laminam Італія

Також ми Вам пропонуємо плитку Ламін, яка вважається однією з найсучасніших новинок будівельного проектування. Керамічна плитка Laminam - це дуже якісний і надійний матеріал. Величезний асортимент кольорових гам дозволить Вам підібрати краще покриття, виконавши всі Ваші бажання.

Замовляйте і купуйте великоформатну плитку у нас, в салоні «BLISS ceramica», адже тут є величезна можливість підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Вас чекає високотехнічний матеріал з гарантією в тривале використання.

Ми обіцяємо - Ви залишитеся задоволені!