+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Cotto d'Este керамічна плитка

Cotto d'Este

СOTTO D'ESTE - молода фабрика, заснована в 1993 році. Новий бренд в області виробництва керамічних покриттів. Виробництво фабрики задовольняє широкий спектр вимог до підлогових покриттів. Фабрика розвиває даний продукт в трьох напрямках: техніка (товщина 14мм, 20мм, 3 мм), дизайн (імітація мармуру, дерева, металу, каменю), екологія (антибактеріальне покриття (MICROBAN). Одним з досягнень є те, що завдяки інноваційним технологіям, вдалося змінити концепцію оздоблення, випустивши на світовий ринок новий продукт, під назвою KERLITE, керамограніт в товщині 3 мм - продукт, який розширює сферу застосування, поступово витісняє природні матеріали, такі як: натуральний камінь, метал, дерево. А все по простій причині, він легкий, легко ріжеться й укладається, має високу міцність і піддається легкої гігієнічної обробці. Формати можуть бути різні, від 100x100см до100х300см. Стійкий до морозів, не вбирає запахи, не вбирає рідину, легко миється, легше керамічної плитки і традиційної кераміки. Основна область застосування: підлогове і настінне покриття, облицювання фасадів, виробництво меблів та стільниць.

Купити керамічну плитку Cotto D'este досить просто, необхідно лише вибрати необхідні вироби на сайті салону керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica», зробити замовлення, а наші менеджери, зв'язавшись з вами, уточнять всі нюанси оплати і доставки.

Маючи за спиною майже тридцятирічну історію створення керамічної плитки, компанія Cotto D'este готова представити ексклюзивні вироби з кераміки і керамограніта для вашого будинку. І неважливо, в якому приміщенні можуть використовуватися вироби італійських розробників, Cotto D'este може запропонувати свої варіанти керамічної плитки і для ванної кімнати, і для туалету, і для кухні, і для вітальні. В якому б приміщенні ви не запланували ремонт - ми надамо масу варіантів облицювання поверхонь високоякісної керамічною плиткою копанні Cotto D'este.

Переваги керамічної плитки Cotto D'este

Особливу увагу необхідно звернути на колекцію італійської керамічної плитки під дерево. Такий дизайн керамічної плитки ідеально підходить практично для будь-якого приміщення, дизайн цих виробів підійде для будь-якого інтер'єру вашого будинку.

Керамічна плитка під дерево володіє деякими безсумнівними перевагами, в порівнянні з дерев'яними аналогами:

  • вироби з кераміки не повалені дії вологи;
  • керамічна плитка не розшарується, що не потріскається згодом;
  • вироби Cotto D'este витримують будь-які температури нашого клімату.

Керамограніт від Cotto D'este

Ще одним напрямком італійської компанії є виробництво керамограніта. Останнє досягнення - вироби з керамограніта товщиною всього 3 мм, такі вироби з легкістю можуть замінити багато натуральні матеріали, а саме вироби з каменю, металу і дерева.

Вироби з керамограніта італійської компанії мають водовідштовхувальні, морозостійкі властивості і простоту в обслуговуванні.