+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Impronta керамічна плитка

Impronta

Група IMPRONTA Ceramiche була створена з союзу двох керамічних фабрик, що працюють на керамічному ринку з 1975 і з 1994 відповідно, і що займають лідируюче положення в цій галузі. Зі злиття двох компаній народилася одна з найбільших груп на італійському ринку кераміки, яка пропонує повну гаму продукції і може задовольняти всі вимоги ринку.

www.improntaitalgraniti.com

Виробник плитки Impronta Ceramiche сформувався з початку співпраці двох виробників плитки «Impronta» і «Italgranity», що функціонують на ринку окремо з 1975 і 1994 років. У 2011 році Impronta Ceramiche стала членом «Italgraniti Group», але зберегла стародавні традиції виготовлення кераміки по-італійськи і почали залучати нових клієнтів.

Правильна стратегія розвитку бізнесу і значні інвестиції в виробництво керамічної плитки Impronta, новоспечена компанія стала успішною і знайшла визнання безлічі клієнтів. Всі старання творців відбилися на виробництві ліній продукції високої якості, здатної задовольнити потреби найвимогливіших покупців. «Impronta Ceramiche» заявила про себе як про виробника плитки вищої категорії для житлових будівель. Продукція компанії також добре виглядає на стінах і підлогах офісів. Impronta плитка для стін виготовляється шляхом застосування спеціальної технології, згідно з якою біла глина випалюється. Для покриттів підлог компанія пропонує своїм покупцям глазурований керамічний граніт високої якості.

Маса колекцій продукції компанії вже побачили світ, і кожна з них відрізняється один від одного і дивує своєю унікальністю. Перед стартом роботи над кожною новою колекцією співробітники компанії вивчають новинки в сфері дизайну, кольору і фактурності. Деякі колекції компанії можна назвати справжніми витворами мистецтва, які здатні зробити інтер'єр будь-якого приміщення яскравим і чарівним.

На сьогоднішній день Impronta займає одне з лідерських місць серед компаній, що виробляють облицювальну кераміку в усьому світі. Зайняти таку позицію компанії допомогла висока якість продукції і її естетика. Кожна колекція компанії здатна стати родзинкою кожного приміщення завдяки унікальному дизайну.

Трохи про колекції плитки Impronta

«SHINE» - відмінний вибір для облицювання стін. Імпронта плитка з цієї колекції ніби сяє коштовним камінням. Зручний розмір, стильний дизайн і колірна палітра з 4-х кольорів дозволяють зробити ванну кімнату унікальною, а прийом водних процедур незабутнім.

«Impronta Ecclettica» представлена плиткою великого розміру і різних форм і призначена для укладання у ванних кімнатах. Відтінки плитки досить різноманітні: бежевий, коричневий, слонова кістка. Її можна укладати як вертикально, так і горизонтально.

«IMPRONTA Emotion» призначена для покриття стін. Ніжні тони відмінно виглядатимуть у ванній кімнаті, а нейтральні - в невеликому санвузлі.

Купити плитку Impronta в столиці за прийнятними цінами можна в салоні «BLISS Ceramic» в Києві, де менеджери з радістю допоможуть підібрати потрібний розмір і колір покриття.