+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Grazia керамічна плитка

Grazia

Створена в 1969 групою друзів і їх батьків, компанія має на меті з самого початку полягала в тому, щоб зробити справжні керамічні плитки: більшість з них були ручної роботи. Спочатку, компанія зосередилася головним чином на великих плитках для підлог формату в оригінальних кольорах. Через деякий час, Grazia сміливо змінила його все виробництво, щоб обнести плиткою стіни. Зі знанням, раніше отриманими в артистичній керамічної області, Grazia почала виробляти настінну плитку для кухонь і ванних. Цей досвід дозволив нам забезпечити також проектні рішення, і тепер фабрика Grazia може пишатися асортиментом керамічної плитки свого власного, неповторного стилю.

www.ceramichegrazia.it

 

У 1970 році в місті Сассуоло (Італія) була заснована фабрика Gracia Ceramica. Засновники компанії вибрали пріоритетним напрямком виробництво ексклюзивних виробів, що представляють художню цінність. Оскільки до складу команди засновників увійшли успішні бізнесмени з досвідом роботи в сфері керамічної обробки, вони прийняли рішення відмовитися від масового виробництва стандартних виробів.

На початкових етапах фабрика виробляла підлогову кераміку великих форматів. Через деякий час асортимент став поповнюватися керамічною плиткою в класичному стилі, яка використовувалася для обробки ванних кімнат, кухонь.

За допомогою сучасного асортименту кераміки ви зможете втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Використовуючи оригінальну керамічну плитку, можна створити незвичайний дизайн, який припаде до смаку навіть найвибагливішим користувачам.

У компанії BLISS Ceramic в Києві представлений величезний вибір плитки від відомого італійського бренду. Ми пропонуємо купити плитку Grazia за прийнятними цінами. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете ознайомитися не тільки з асортиментом, а й з детальним описом, характеристиками. Постійним клієнтам ми пропонуємо програму лояльності, спеціальні акції. Співпрацювати з нашою компанією дійсно дуже вигідно.

Різні методики виробництва кераміки

Керамічна плитка Грація Ceramica славиться підвищеною міцністю, довговічністю. Це можливо завдяки застосуванню старовинної методики подвійного випалу. Процедура може займати близько 10 години, в результаті кераміка набуває відмінні експлуатаційні характеристики.

Спеціальна технологія по покриттю кераміки емаллю створює імітацію ручного нанесення. Дивлячись на оздоблювальні матеріали, створюється враження, що художник вручну трудився над малюнком. Такий дизайн не властивий для промислового виробництва. У колекцію керамічних виробів входить також декор, бордюри, фризи. Кераміку виробляють із спеціального складу з глини, що додає виробам дивовижний рельєф, ефектний вигляд.

Свій відбиток у виробах італійського виробника знайшов стійкий fashion-тренд сучасності, основним напрямком якого є прагнення до індивідуальності. Фабрика випускає керамічні вироби в наступних стильових рішеннях:

  • Elegante (класика);
  • Moderne (урбаністичний стиль);
  • Eco (екологічний дух).

Grazia плитка будь-якої колекції в асортименті компанії BLISS Ceramic. Підібрати ідеальний варіант із задоволенням допоможуть наші менеджери.