+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Виготовлення виробів з керамограніта - BLISS concept

BLISS concept

Коли мова йде про керамограніт великого формату, кінцевий споживач часто називає цей матеріал Ламінам (LAMINAM). Це пов'язано з тим, що фабрика одна з перших вийшла на ринок України. Це можна порівняти з ситуацією на ринку копіювальної техніки, коли все називають XEROX, або все ванни з гідромасажем - це Jaquzzi, а всі позашляховики в побуті називаю JEEP. Насправді ж фабрика LAMINAM - це один з проїзодітелей керамограніта великого формату.

Виконані роботи


Основний напрямок діяльності «BLISS concept» - виготовлення виробів з керамограніта.

Керамограніт - це універсальний обробний матеріал, який завдяки своїм властивостям, зарекомендував себе довговічним і досить міцним, має неймовірно красивий зовнішній вигляд. Завдяки зовнішній подібності з натуральними матеріалами, керамограніт все частіше використовується дизайнерами як заміна натурального каменю. Маючи ряд переваг, керамограніт часто використовується в місцях з великою прохідністю, в умовах різкого температурного перепаду і великий вологості.

Відмінні експлуатаційні властивості цього оздоблювального матеріалу здатні зберігатися без змін протягом багатьох років, тому виготовлення виробів з керамограніта завжди досить затребуване. Сьогодні це - один з популярних видів обробки. Вироби з плитки великого формату (розміру) прикрасять інтер'єр Вашого будинку, підкреслять його індивідуальність і комфорт.

Виготовлення виробів з плитки великого формату

BLISS concept спеціалізується на виготовленні кухонних стільниць, умивальників, окремо стоячих раковин, підвіконь, ресепшені, столів (столиків) з плитки великого формату. Ми завжди готові втілити в реальність будь-яке бажання нашого клієнта.

BLISS concept радий запропонувати своїм клієнтам послугу виготовлення виробів з керамогранітних плитки. Наші професіонали майстерно виконують різні проекти будь-якої складності, точно дотримуються термінів здачі замовлення. У нас персоналізований підхід до кожного клієнта, гарантії на всі види послуг і, звичайно ж, дуже вигідні ціни.

Виготовлення виробів з великоформатної плитки Київ

З будь-яких питань, пов'язаних з виготовленням виробів з великоформатної плитки, телефонуйте на номер, який вказаний в контактах нашого сайту. Ми завжди раді Вам допомогти! Адже виготовлені вироби з плитки великих розмірів відмінно прикрасять інтер'єр Вашої кімнати і створять унікальний дизайн в приміщенні.

У нас Ви можете замовити виготовити кухонні стільниці, умивальники, окремостоячі раковини, підвіконня, ресепшен, стіл (столик) з великоформатної плитки, які стануть невід'ємною частиною дизайну затишного будинку. Високопрофесійні майстри можуть зробити всі ці вироби за Вашими індивідуальними розмірами і вирішити всі дизайнерські рішення, зробивши відмінні доповнення в інтер'єрі та екстер'єрі Вашого будинку.

Асортимент матеріалу для виготовлення виробів з керамограніта можна вибрати в розділі «Плитка великих форматів».

Ласкаво просимо в наші салони в Києві! Ми обіцяємо - Ви залишитеся задоволені!