+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Столи з керамограніта, склокераміки

 

Стільниці зі склокераміки

Нерідко від менеджерів меблевих салонів, які пропонують обідні столи та столи в вітальню, на питання "з якого матеріалу зроблений стіл?" можна почути "зі склокераміки!". Насправді назва говорить сама за себе. Склокераміки - це плитка, наклеєна на скло. Цю технологію виробництва стільниць застосовують при використанні тонкого керамограніта 3 або 6 мм. В такому випадку скло служить несучим підставою, а керамограніт - декоративним шаром, т. К / естетичний вигляд керамограніта набагато різноманітніше скла. Крім того керамограніт перевершує скло і мармур по дуже важливого показника MOHS - це шкала твердості. Крім скла, в якості підстави можна використовувати фанеру, МДФ, метал і т. Д. На сьогоднішній день все більшою популярністю для виробництва стільниць користується керамогроніт товщиною 12мм. Цей матеріал самонесущий і не вимагає додаткової підстави.

Керамограніт вже давним-давно застосовується для обробки фасадів, внутрішніх стін, підлоги, сходинок і інших поверхонь. Це зовсім не дивно, адже такий матеріал неймовірно міцний і, безумовно, гарний. А ось стільниця з керамограніта - це практично унікальний атрибут приміщення, який може прикрасити будь-яку кімнату і зробити її ексклюзивною.

Чому керамогранітних стіл так високо цінується?

Вся справа криється у властивостях матеріалу, до складу якого входять: кварцовий пісок, польовий шпат, глина та каолін. Виробництво виробів з керамограніта залежить від вплив високої температури і тиску на сировину. Така технологія виготовлення в кінцевому підсумку дозволяє створювати продукцію без пористості, тобто у вологи немає шансів проникнути в середину матеріалу і зруйнувати його. Стільниці з керамограніта виходять високоміцними і дуже зносостійкими.

Основні переваги виробів з цього матеріалу такі:

  • механічна міцність (на поверхні не залишаються відколи, подряпини);
  • термостійкість;
  • бездоганна гігієнічність;
  • стійкість до впливу грибкових мікроорганізмів і цвілі;
  • висока довговічність і стійкість до агресивних миючих засобів;
  • великий асортимент кольорів та фактур.

Королева кухні - керамогранитная стільниця

Кухонний стіл, безумовно, повинен бути міцним, естетичним, легко митися і не підпадати під вплив вологого середовища. Стільниця з керамогранітних плитки повністю відповідає цим вимогам. Підбираючи таку поверхню для кухні, пам'ятайте, що вона повинна бути максимально гладкою, щоб очищення у вас займала мінімум часу. Ще один не мало важливий нюанс: столи з керамограніта, як правило, встановлюються один раз і на все життя. Тому добре подумайте, який колір для цієї поверхні буде оптимальним для вас. Заміна стільниці - це досить клопітка і дороге заняття, які ви не будете проводити навіть кожні 10 років.

До речі, під таку стільницю чудово підходять дерев'яні кухонні фасади. А от плиткою можна обробити кухонний «фартух». Експериментуйте і не бійтеся поєднувати з керамогранітом інші матеріали.

Де можна купити стіл з керамограніта?

У Києві працює чудовий салон керамічної плитки та сантехніки BLISS ceramica. Тут ви знайдете найбільш широкий асортимент продукції різних відтінків, розмірів і фактур. Ми виконуємо індивідуальні замовлення за оптимальними термінами, можемо надати професійну консультацію у виборі поверхні і поєднанні її з загальним стилем приміщення.