+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Sant'Agostino керамічна плитка

Sant'Agostino

Коли в 1964 було вирішено заснувати керамічну промисловість в тихій області Феррара, підприємницькі труднощі, які принесе цей вибір, не могли бути недооцінені. Ідея, після ретельного обмірковування, в кінцевому рахунку здійснилася; Ceramica Sant'Agostino розпочав роботу з денною продуктивності 300 квадратних метрів плитки для підлоги. З тих пір, і завод і його виробництво безперервно росли і розширювалися, виправдовуючи початковий вибір.

www.ceramicasantagostino.it

 

Компанія Sant'Agostino не зраджує своїм традиціям, і вже понад п'ятдесят років поставляє на ринки десятків країн продукцію італійських виробників, адже саме в Італії знаходяться всі виробничі потужності компанії. Маючи велику мережу дистриб'юторів по всьому світу, компанія Sant'Agostino представляє десятки колекцій високоякісної керамічної плитки не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

 

Незважаючи на невеликі, як для відомих світових виробників обсяги, продукція компанії Sant'Agostino цінується на світових ринках керамічної плитки. Італійська компанія дорожить своєю репутацією, адже вона контролює виробництво кожної партії своєї продукції за допомогою спеціальних тестів, піддаючи керамічну плитку різних видів тиску, температури, перевіряють на опірність до тертя. Тому вироби італійського бренду нічим не поступаються кераміці відомих світових брендів.

 

Компанія Sant'Agostino використовує в своєму виробництві тільки сучасне, автоматизоване обладнання, високоякісні і екологічно чисті матеріали, які відповідають європейським стандартам якості. 

 

Команда дизайнерів італійської компанії постійно стежить за останніми модними тенденціями, вчасно реагуючи на будь-які нововведення, пропонуючи все нові і нові колекції керамічної плитки. Салон сантехніки «BLISS ceramica» пропонує і вам ознайомитися з лінійкою італійської керамічної плитки, представленої на нашому сайті. Чудовий дизайн, відмінну якість, демократичні ціни - це і є продукція Sant'Agostino.