+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Emilceramica керамічна плитка

Emilceramica

Керамічна плитка Emil Ceramica - це продукт відомої фірми в Італії, який користується популярністю завдяки своїми експлуатаційними характеристиками і стильному дизайну. Ще з середини минулого століття компанія почала виробляти керамічну плитку, яка і в наш час не втрачає своєї актуальності серед споживачів у всьому світі.

Походження італійської плитки EmilCeramica

Керамічна плитка Emil Ceramica в Україні користується великою популярністю. Пояснюється це відповідальним підходом виробника до своєї роботи. Emil Ceramica - це компанія, яка з 1961 року пропонує товари високої якості, створені за сучасними технологіями з найкращих матеріалів.

Особливістю дизайну керамічного граніту EmilCeramica

Керамічна плитка Emil Ceramica для будинку все частіше зустрічається в роботах кращих дизайнерів країни. Покриття відрізняються незвичайною поверхнею з імітацією виду природного матеріалу. На ній може бути мармурова, піщана або деревна тематика зображення. Малюнки виконані реалістично, викликають захват витонченістю ліній, насиченістю кольорів. Основна палітра представлена в пастельних, шоколадних і графітових відтінках.

Emil Ceramica плитка для квартири, будинків і навіть офісних приміщень - це найкраще покриття для створення гармонії і комфорту. З її допомогою можна підкреслити будь-яку дизайнерську задумку, створити інтер'єр в стилі неокласики, модерну, арт-деко, еклектики, гранжу, еко або Скандинавії.

Головні плюси керамограніта EmilCeramica

Еміль Кераміка надихає не тільки своєю ідеальною естетикою, але й радує відмінною практичністю. Але це не єдині переваги виробів. Так само варто відзначити:

  • безпека. Низька пористість і висока адгезія знижують ризик появи грибку. Для виготовлення використані екологічно чисті матеріали;
  • вибір розміру. Плитку можна вибрати по необхідному розміру;
  • ректифікований край. Ефект монолітності і дозволить створити однорідну поверхню підлоги або стін;
  • якість. Стійкість до забруднень, до сонячного випромінювання.

Переваги придбання керамічної плитки EmilCeramica в нашому магазині

Emil Ceramica плитка яку можна купити в Україні в компанії «BLISS ceramica». У нас вас порадують:

  • доступні ціни;
  • широкий асортимент;
  • оперативна доставка;
  • високий сервіс.

Еміл Кераміка підкреслить ваш стиль і неперевершеність інтер'єру.

До групи входять такі фабрики: Emilceramica, Provenza, Ergon, Acif, Viva.

Якість продукту і якість обслуговування клієнтів є основними принципами на які завжди була заснована філософія EMILCERAMICA. Фабрики виробляють керамічні матеріали без використання шкідливих і радіоактівинх матеріалів, які відповідають новітнім методам біоархітектури.

www.emilceramica.it