+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Fmg керамічна плитка

FMG FMG (Maxfine)

Компанію Fmg Fabbrica в 1998 році заснував Романо Маноцці. Основна маса зусиль спрямовувалася на втілення головної стратегії, яка полягала у виробництві мармуру, граніту та інших високоякісних каменів при дотриманні екологічних стандартів.

Основним кредо компанії є сукупність технічної досконалості і краси, застосування виняткових матеріалів, які обробляються за допомогою високотехнологічного обладнання.

Переваги та особливості плитки Fmg

Плитка фабрики Fmg має такі особливості:

  • продукція задовольняє без винятку всі вимоги споживачів;
  • вся лінійка має вишуканий і сучасний дизайн, сертифікується міжнародними сертифікатами якості;
  • в процесі виробництва застосовуються природні матеріали у вигляді каменів, суміші з глини, піску і мінералів.

Подібного роду матеріали у вигляді піску, глини видобуваються, не доставляючи шкоди навколишньому середовищу з дотриманням технологій і ноу-хау.

Фаббріци є стійкими, легкими для очищення, простими для встановлення видами плитки різних форматів. Для такої продукції властиво мати високу ступінь водопоглинання. Fmg плитка в Києві має міцність і елегантність. Стане ідеальним рішенням для зовнішнього і внутрішнього покриття.

У плитці поєднується висока якість і типова італійська творчість. У декоративній технічній кераміці зберігаються найкращі характеристики.

За рахунок створених багатогранних поверхонь відтворюються сучасні задуми володіють ефективністю, багатофункціональністю і елегантним стилем. Виробник пропонує індивідуальні варіанти для експлуатації в повсякденному житті. Fmg плитка володіє нескінченним виразним потенціалом і унікальним функціональним простором, в якому хочеться залишатися.

Багато архітекторів і дизайнери використовують продукцію Fmg Fabbrica як досконалий інструмент, який можна використовувати для внутрішніх і зовнішніх призначень.

Купити плитку Fmg Fabrica можна в нашому магазині BLISS Ceramica в Києві. У нас представлений широкий асортиментний ряд продукції від відомого виробника за адекватними цінами.