+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Ванни і душові кабіни Treesse

Treesse

GRUPPO Treesse спеціалізується на виробництві ванн, душових кабін і гідромасажних ванн. Ця група сміливо впроваджує в свою продукцію нові рішення, інноваційні пропозицію, які значно розширюють можливості як у функціональному сенсі, так і в створенні неповторного дизайну ванної кімнати. У створенні колекцій учасвуют відомі дизайнери та архітектори, котрі роблять асортимент неповторних пропозицій.

www.gruppotress.it

 

Сантехніка від торгової марки Gruppo Treesse - це різноманітність сантехнічного обладнання, яке володіє прекрасним зручністю і комфортом. Ванни Treesse виробляються відповідно до найновішими тенденціями з облаштування житла і високо технологічними рішеннями, що сприяє створенню сантехнічного обладнання вищого класу.

Різновиди Ванн Treesse

В каталозі виробника представлений широкий модельний ряд ванн і іншої сантехніки, яка виконана в традиційних варіантах і не тільки:

  • міні басейни спа є справжніми технологічними системами. Можуть проводитися в абсолютно різних розмірах і мати різноманітні типи установок. Головною перевагою в даній сантехніці є наявність передових технологій. Для запатентованої моделі My Therme System характерно створення атмосфери термальних курортів при проведенні гігієнічних процедур, а призначенням системи Ghost System є виконання гідромасажу;
  • ванна Treesse сидяча - це сантехніка, яка є дуже популярною серед людей похилого віку та сімей з дітьми. Завдяки наявності дверцята, основою якої є метакрил, і втопленою сходинки забезпечується наявність простого доступу. А завдяки оснащенню спеціальних систем, які сприяють набору і зливу води, дані процедури проводяться за кілька хвилин;
  • традиційні типи ванн. Класичний тип ванних конструкцій від бренду Treesse - це традиційна сантехніка, яка здатна забезпечити ряд всіх умов для проведення максимально комфортних гігієнічних процедур.

Дизайнерські рішення ванни Treesse

Ванни Treesse є справжньою знахідку, сприяє створенню ідеального інтер'єру. В каталозі виробника представлено різноманітність варіантів з різним рівнем оснащення технологій, форм і розмірів. Різноманітність кутових, круглих і квадратних моделей це можливість знайти найкращий варіант, який буде відповідати вашим індивідуальним перевагам і стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру.

Відмінною характеристикою ванн Treesse є продумані варіанти дизайнів, які проектують досвідчені промислові дизайнери.

Також представниками торгової марки розробляються і інші види сантехнічних напрямків. Тому в каталозі італійського виробника можна знайти самі відповідні варіанти оригінальних рішень для класичних інтер'єрів та інших інтер'єрів.

Де купити ванну від Treesse?

Купити ванну від Gruppo Treesse в Києві можна на сайті BLISS Ceramic, де представлений широкий асортимент сантехніки за вигідними цінами.