+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Значки на маркуванні керамічної плитки

Для того щоб правильно вибрати потрібну нам керамічну плитку слід уважно читати символи на упаковці. Наприклад, якісна красива плитка для підлоги найчастіше відзначається оригінальним значком у вигляді ступні людини на чорному тлі. У випадку якщо ступня чорна, а фон під нею світлий і заштрихований.

Слід знати, що така плитка відрізняється підвищеною зносостійкістю. Прикольненькие зображення руки швидше за все вказує на плитку для декорування стін, але ні в якому разі не можна застосовувати цю плитку для підлоги.

Цікавий значок «сніжинка» говорить про морозостійкість керамічної плитки. Значок стилізоване полум'я з цифрами "1" або "2" швидше за все означає кількість випаленням покриття. Повторення такого значка свідчить про дуже високому рівні знайденого на плитці показника.

Літерні символи "АА" позначають що такою гарною керамічній плитці не страшні впливу ніяких хімічних речовин. Маркування з однією літерою "А" - така плитка менш стійка до впливу хімічних речовин.

Найнижчий показник опірності у плитки керамічсекой з маркуванням "О", проміжна опірність - у "В" і "С".

Такого типу інформації Вам цілком достатньо для чіткого уявлення, які саме властивості і характеристики плитки в найпершу чергу важливі в якому конкретному приміщенні або кімнаті.

Звичайно конкретне місце облицювання: підлога, стіни або окремі ділянки цих зон. Якщо ж Ви хочете саме використовувати плитку у ванній кімнаті, то неодмінно варто враховувати, що підлога і стіни такого приміщення найчастіше контактують з хімічними реагентами, що залишають різного роду плями.

У такому випадку для ванної кімнати підійде якісна кахельна плитка з високим лімітом кислостойкостью і з низькою пористістю. В цілому, і у ванній, і на нашій кухні не сильно важлива ступінь зносостійкості плитки, особливо це важливо при облицюванні стін такою плиткою.

Вироби для цих приміщень канешно же повинні мати підвищені і стійкі хімічні характеристики. На нашій кухні підлогу кухні слід укладати не тільки красивою хімічно стійкою керамічною плиткою з Києва, а також плиткою і з низькою пористістю (тобто зносостійкість - III класу) і плитка з високою міцністю.

Плитка керамічна IV і V класу, канешно же більш стійка до стирання, знадобиться нам в коридорі, вестибюлі або ж в передпокої. Вчіться розділяти поняття "технічна характеристика" і "якість", інакше Ви просто ризикуєте витратити гроші даремно.

Тому зовсім необов'язково викладати прекрасна стать у ванній кахлем або плиткою з підвищеною морозостійкістю або високу зносостійкість. Така плитка повинна використовуватися в приміщеннях громадського призначення, торгових і виставкових залах.

Якщо Вам дуже потрібно плитку для внутрішнього облицювання приміщення. Саме тому ніколи не поспішайте з покупкою керамічної плитки, навіть в тому випадку якщо Вам вже дуже сподобалася фактура вироби або малюнок на плитці. У такій справі потрібно врахувати і безліч інших його характеристик.

Необхідно точно знати, наскільки сподобався Вам кахель відповідає умовам місцевості, де ви будете красиво і акуратно укладати його. Різноманітність пропонованої продукції на українському ринку практично безмежно, але поки універсального типу керамічної плитки немає і буде не скоро.

Для того щоб зробити 100 відсотків правильний вибір, корисні Вам будуть короткі відомості про всіх видах і технологіях виробництва керамічної плитки, які і визначають її технічні характеристики.

Необхідно потрібно знати, що плитка також може бути глазурована або ж без глазурі на лицьовій поверхні плитки, плитка може бути на низкопористой або високопористої основі, плитка одноразового або дворазового випалу.