+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Змішувачі Cristina

CRISTINA

Bliss Ceramica - ексклюзивний дистриб'ютор на території України зі складської програмою

На сьогоднішній день фабрика CRISTINA є одним з лідерів галузі, який здатний впроваджувати інноваційні та функціональні продукти, що не роблять негативного впливу на навколишнє середовище. Фабрика твердо переконана в цінності інноваційних рішень, тому постійно інвестує в дослідження і технологічний розвиток. Результатом цього є асортимент продукції, що поєднує в собі технологічну цінність з естетикою. Інженерний відділ фабрики самостійно займається всім процесом розробки змішувачів: починаючи від перших ідей, початкових ескізів і закінчуючи техніко-економічним обґрунтуванням, моделюванням, остаточними кресленнями і самим виробництвом. Дизайн продукції не тільки відповідає естетичним запитам споживачів, а й має особливий штрих, який робить ці вироби унікальними, ексклюзивними і довговічними. Фабрика CRISTINA гарно одержима ідеєю якості своєї продукції. Результатом прихильності до підтримання найвищих стандартів якості протягом всього виробничого циклу є отримання численних міжнародних сертифікатів. 

www.cristinarubinetterie.com

 

Італійські змішувачі Христина в Києві від BLISS Ceramic

У будь-якій сфері виробництва продукція італійських брендів асоціюється з розкішшю, елітарністю і високою естетикою. Однак на відміну від розкішного одягу, взуття, меблів та парфумерії сантехніка з Італії захоплює в першу чергу неперевершеною якістю. Яскравим прикладом цього є змішувачі Cristina.

Компанія спеціалізується на виробництві вузького спрямування, виготовляючи тільки змішувачі та душові стійки. Вся увага приділяється інноваційним розробкам і вдосконалення продукції. Завдяки цілеспрямованості в застосуванні нових технологій сантехніка бренду Cristina значно випереджає конкурентів по частині надійності, зручності, ергономічності, економічності.

Випускаються фірмою Cristina змішувачі поєднують в собі високу якість, функціональність і бездоганний дизайн. Кожна одиниця продукції проходить суворий контроль на кожному етапі виробництва. Змішувачі Христина вже вийшли на світовий рівень якості та продовжує вдосконалюватися: впроваджує інноваційні технології, втілює оригінальні дизайнерські рішення.

Душова стійка і змішувач Cristina не розчарують цінителів традиційної італійської розкоші, оскільки відповідають всім характеристикам товару преміум-класу. Широкий асортимент змішувачів Cristina від офіційних дистриб'юторів дозволить вам вдало вибрати і вигідно придбати якісну сантехніку з усіма передбаченими гарантіями.

Де купити змішувачі Cristina?

Купити змішувачі Cristina можна на сайті BLISS Ceramic в Києві. Якщо виникнуть труднощі з вибором або з'являться додаткові питання, зв'яжіться з нашими менеджерами за контактним номером телефону. Кваліфіковані співробітники дадуть всю необхідну інформацію і проконсультують з приводу придбання, установки і використання сантехніки.

Ми гарантуємо оперативну доставку італійських змішувачів Христина в будь-який населений пункт України. Протягом двох-трьох днів ваше замовлення прибуде за призначенням силами перевіреної служби доставки «Нова пошта».