+38(044)583-06-86   +38(067)583-86-86
RU UA

Рушникосушки Margaroli

Margaroli

Одним з важливих елементів, який повинен бути в будь-якій ванній кімнаті, є рушникосушка. Особливість цього пристосування полягає в тому, що це не тільки пристрій, призначений для сушки рушників та інших речей, але і альтернативний варіант опалювальних приладів. Рушникосушки Margaroli – це розробка відомого виробника з Італії зі світовим ім'ям. Нині цей бренд є не тільки бездоганний дизайн, а й високу якість виробів.

Бажаючи купити в місті Київ Margaroli рушникосушку, салон керамічної плитки та сантехніки «BLISS ceramica» представить перед вами широке розмаїття цих пристосувань за доступною вартості і в разі ускладнень допоможе зробити правильний вибір.

Margaroli – елітні рушникосушки для цінителів якості

За рахунок того, що виробник Margaroli зарекомендував себе тільки з кращого боку, в нашому магазині ви зможете знайти рушникосушки даного бренду. Це воістину надійна конструкція, яка проста в процесі очищення з неймовірно ефектним дизайном, що дозволяє вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення.

Практично всі моделі виготовлені з високоякісної латуні, і представлені в таких виконаннях, як:

  • рушникосушка водяна Margaroli;
  • рушникосушка електрична Margaroli.

Незалежно від того, якому з варіантів буде віддано перевагу, кожен з них буде виконувати свої ключові функції, а відмінність полягатиме в основному у вигляді використовуваного теплоносія.

Рушникосушки Margaroli - оригінальні дизайнерські рішення для дому

Великим попитом на пристосування даного бренду користуються у тих, хто відповідально підходить до створення оригінального дизайну в житловому приміщенні. Їх унікальність полягає в тому, що їх зовнішній вигляд унікальний і оригінальний. Крім цього у рушникосушки Margaroli є і такі переваги:

  • високі показники стійкості до пошкоджень механічного типу;
  • мають антикорозійними властивостями;
  • мають високу тепловіддачу, що сприяє процесу їх використання в якості нагрівального приладу;
  • тривалий період експлуатації;
  • доступна ціна.

Презентабельний зовнішній вигляд цих рушників забезпечується відполірованою і дзеркальною поверхнею.

www.margaroli.com